Про нас

Історія CFSERVICE

Наша історія почалася в 2010 році, коли ми озирнулися і зрозуміли, що немає простого способу замовити онлайн-прибирання. Протягом багатьох років ми перетворилися з простої клінінгової компанії в онлайн-систему замовлення послуг з прибирання, клінінгу та побутового ремонту.

Наша місія – створювати і підтримувати щасливі будинки і офіси для наших клієнтів при створенні стійкої кар’єри для нашої команди.

Наша мета – забезпечити стійку, повноцінну кар’єру для наших прибиральників і робітників. У сучасному бізнесі, де безліч несправедливих і сумнівних ділових практик (таких як неоплачувана понаднормова робота, відсутність розуміння між менеджментом і персоналом, занижена оплата праці) є нормами, CFSERVICE замість цього практикує прозорість, законність і дотримання паритету між інтересами власників бізнесу і робочими.

Це означає, що ми завжди маємо договірні відносини зі своїми працівниками, чітко передбачені обов’язки і права кожної зі сторін. Процес прибирання регламентований інструкціями. Проводиться постійний контроль якості і аналізується зворотний зв’язок від клієнтів.

В кінцевому рахунку ми вважаємо, що наш подвійний акцент на досвіді роботи з клієнтом і піднятті стандартів чистоти стали причиною того, що ми змогли провести тисячі прибирань і завжди будуть причиною, по якій ми продовжуємо прибирати один і той же будинок або офіс раз по раз.

Контакты

Ми зв’яжемося з Вами максимально швидко!

Якщо Ви зателефонуєте в робочий час, Ви відразу ж дозвонитесь. Якщо Ви напишите по електронній пошті, ми відповімо Вам протягом одного робочого дня. Наші співробітники служби підтримки клієнтів готові відповісти на всі Ваші питання щодо послуг прибирання і ремонту.

Робочі години

Понеділок – п’ятниця з 8:00 до 20:00

Субота – неділя з 10:00 до 18:00