

Як почистити оббивку стільців
М’які меблі, стільці зі зручною тканинною оббивкою дуже пом’якшують домашню обстановку, роблячи простір затишним і комфортним. Окрім позитивного впливу на атмосферу житла, вони дозволяються розслабитися спині і швидше відновитися після трудових буднів. Однак, саме тканинна поверхня стільців вразлива до частих забруднень, які важливо вчасно і грамотно видалити, щоб не залишилося сліду.
Наша клінінгова компанія завдяки послугам, які є в арсеналі: хімчистка на дому, хімчистка м’яких меблів, хімчистка шкіряних меблів може швидко, якісно, професійно очистити будь-які плями. Якщо ж з якоїсь причини це неможливо, ми ділимося практичними порадами, як це зробити самостійно і з чого потрібно почати. Перший крок повинен бути в правильному підборі миючого засобу, в різноманітті яких легко заплутатися. Звернути увагу потрібно на те чи призначений засіб для матеріалу, з якого виготовлена оббивка. Так, наприклад:
- Якщо меблі обтягнуті флоком, то сидіння можна сміливо чистити пилососом і мити будь-якими хімічними засобами. Така тканина дуже витривала, довго служить, не линяє, не вигорає на сонці і вважається однією із самих зносостійких.
- Оббивка з мікрофібри візуально схожа на флок. Вона також, як він, легко очищається пилососом, миється миючими засобами. Короткі ворсинки поліестеру тканини відштовхують рідину, протистоять її потрапляння всередину. Тому її в народі називають прогумованою тканиною, але не рекомендуємо застосовувати агресивні, абразивні засоби, жорсткі губки.
- Якщо меблі оббиті гобеленом або жаккардом, потрібно дбайливо поставитися до цих тканин. Переплетення їх ниток утворює складні візерунки, часто двосторонні і різнокольорові. Тому їх можна чистити тільки сухим чищенням або спеціальною піною. Надійніше замовити хімчистку меблів на дому, це дозволить не зіпсувати її.
- Будь-які ворсисті оббивки: велюр, вельвет, оксамит необхідно пилососити через ганчірку або серветку. Це забезпечить непрямий контакт з ніжними ворсинками тканин. Їм показана тільки суха чистка, обробка піною для даних покриттів або хімчистка меблів.
- Шкіряні меблі не рекомендуємо мити водою. Такий контакт надасть виробу тьмяного вигляду, вони можуть пересохнути і потріскатися. Рекомендуємо використовувати спеціальні піни і очищаючі аерозолі для шкіряних меблів.
Наша клінінгова компанія пропонує: хімчистка м’яких меблів на дому, хімчистка шкіряних меблів, генеральне прибирання.