Меблі

Уявіть собі комфортне, практичне і затишне приміщення без меблів. Не виходить? А це і не дивно, оскільки меблі – одна з головних складових не просто гарного інтер’єру, але і житлового простору, в цілому. Оскільки, меблі виконують найрізноманітніші функції: починаючи з естетичних і закінчуючи побутовими потребами.

Саме тому, клінінгова компанія CFservice включила до одного зі своїх спеціалізованих напрямків роботу з меблями. Причому, наші професіонали працюють як з реставрацією та ремонтом будь-якого типу меблів, так і з їх установкою і монтажем.

Наші фахівці нададуть Вам послуги з ремонту та встановлення меблів незалежно від типу Вашого приміщення: чи то квартира, чи приватний будинок, офіс, або навіть приміщення технічного типу.

Що стосується інших параметрів в спектрі даної послуги, а саме: вік меблів, їх тип, матеріал і стан – також, не мають значення, тому що наші фахівці впораються з будь-яким завданням, що стосується меблів: регулюванням, ремонтом, заміною, установкою, монтажем, демонтажем і з багатьма іншими.

Більше того, професіонали з CFservice зроблять навіть найскладнішу роботу з ремонту та встановлення меблів – не тільки якісно, але і максимально оперативно. Наше клінінговое агентство – це команда справжніх професіоналів, і ми дійсно цінуємо Ваш час. Саме тому в нашій компанії працюють лише кваліфіковані фахівці, досвід і навички яких дозволять зробити роботу швидко, не витративши жодної зайвої хвилини Вашого часу.

Якщо говорити конкретно, то до асортименту наших послуг по роботі з фурнітурою належать:

  • Регулювання меблів (дверцята, шухляди)
  • Ремонт меблів
  • Регулювання пластикових вікон
  • Заміна несправних компонентів
  • Реставрація подряпин / механічних пошкоджень
  • Заміна роликів / ручок
  • Встановлення дитячих замків на вікна
  • Встановлення / ремонт жалюзі
  • Встановлення карнизів
  • Навішування полиць

CFservice – це дійсно те місце, в якому вирішать всі Ваші побутові проблеми. Наша команда не тільки з професіоналізмом, але й з трепетом ставиться до кожного Вашого замовлення, адже ми через свій досвід роботи в сфері дрібного побутового ремонту та клінінгу розуміємо наскільки важлива кожна дрібниця в Вашому будинку або офісі, адже з цих дрібниць і складається комфорт.

Ваш комфорт – це те, що безпосередньо впливає на Ваші: продуктивність, настрій, життєву позицію і на багато інших важливих аспектів. Саме з цих причин, ми запрошуємо Вас скористатися послугами з ремонту та встановлення меблів від клінінгової компанії CFservice, і стати одним з наших щасливих клієнтів.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.