Інтер'єр

Не обов’язково бути великим естетом чи поціновувачем краси для того, щоб перейнятися привабливим інтер’єром і розуміти його значущість в приміщеннях будь-якого типу: квартири, приватного будинку, офісу або технічних приміщень.

Навіть невеликі, на перший погляд, дрібниці, такі як: картини, штори, декоративні рослини, – є тими елементами, з яких складається загальний інтер’єр приміщення. Хоч вищезгадані складові і не мають великих масштабів в догляді за собою, тим не менш, їм також потрібно приділяти час, якого буває катастрофічно мало, поряд з іншою побутовою роботою.

На наш погляд – це достатня кількість аргументів на користь того, щоб вибрати собі надійного помічника – клінінгову компанію CFservice.

Звичайно, оперуючи європейським досвідом, і успішно впроваджуючи його в українські простори і даний ринок послуг, ми маємо максимально високі стандарти: починаючи від вибору кваліфікованого штату фахівців з побутового ремонту та клінінгу і закінчуючи якістю самого сервісу і всіма супутніми моментами.

Абсолютно будь-яке побутое завдання під силу нашим професіоналам, при чому, це стосується не тільки дрібного ремонту та прибирання, але й декору приміщень, а також, дрібних доручень, на які, в силу своєї зайнятості або з будь-яких інших причин у Вас не вистачає часу, а саме:

  • Навішування картин
  • Навішування штор / гардин
  • Пересадка вазонів
  • Полив рослин
  • Косметичний ремонт стін
  • Прасування одягу
  • Миття посуду
  • Дрібний ремонт одягу
  • Декор приміщень
  • Усунення неприємних запахів

Як бачите, ми подбаємо навіть про те, щоб Ваша картина висила рівно, а пролита чашка кави не спричиняла дискомфорту в зв’язку з плямою чи запахом. Саме турбота про дрібниці є основним показником нашої конкурентоспроможності, за рахунок чого ми прагнемо розвиватися і підкорювати все більше і більше вершин в сфері нашої професійної спрямованості.

Таким чином, команда CFservice є професіоналом в дуже особливій, на наш погляд, сфері: вирішенні всіх питань в межах Вашої квартири або офісу. Ми подбаємо про чистоту, затишок та цілісність Вашого приміщення, але найголовніше – про економію Вашого дорогоцінного часу.

Співробітники нашого клінінгового агентства швидко прибудуть до призначеного Вами місця і оперативно виконають всі поставлені завдання. З нашою допомогою у Вас буде можливість організовувати своє життя так, як бажаєте цього Ви, без будь-якої прив’язки до побутових зобов’язань і повсякденної рутини, що віднімає час і настрій.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.