Сантехніка

Наскільки важливою і невід’ємною частиною продуктивної роботи і хорошого відпочинку є справна система сантехніки. Причому, добре працююча сантехніка – це обов’язкова умова, як для офісних і виробничих приміщень, так і для квартир, приватних будинків і котеджів.

Розуміючи це, клінінгова компанія CFservice надає величезний асортимент послуг з ремонту сантехніки. Якщо Ви зіткнулися з проблемою встановлення або ремонту кранів і змішувачів, протікання, прочищення забруднень, усунення цвілі або нанесення герметика, – наші професіонали з величезним задоволенням і легкістю її вирішать.

Легкість і оперативність у виконанні сантехнічних робіт цілком обгрунтована, адже в нашому сервісі з прибирання працюють досвідчені і кваліфіковані кадри.

Наша команда в змозі впоратися з будь-яким поставленим завданням в сфері ремонту або установки сантехніки, оскільки, високий рівень досвіду і кваліфікації дозволяють виконувати цю функцію.

Розвиненість навичок і умінь нашої команди дає можливість пропонувати величезну кількість послуг з ремонту сантехніки, і розширювати даний спектр. На сьогодні, ми надаємо послуги з роботи з сантехнікою в наступних напрямках:

  • Встановлення кранів / змішувачів
  • Усунення протікання
  • Прочищення забруднень
  • Усунення цвілі / нанесенні герметика
  • Підключення бойлеру
  • Інсталяція унітазу
  • Підключення пральної / посудомийної машини
  • Монтаж душової кабіни
  • Встановлення рушникосушки
  • Комплексний ремонт ванної кімнати

Величезний професійний досвід наших фахівців підкріплений зарубіжною практикою. Дана особливість є частиною концепції клінінгової компанії CFservice, а також, надає велику перевагу конкурентоспроможності серед інших компаній з прибирання та дрібного побутового ремонту.

Крім того, що Ви будете задоволені результатом після залучення нашої команди, також ми гарантуємо для Вас чесність і порядність кожного професіонала CFservice. Всі члени команди наших фахівців проходять перевірку на детекторі брехні, за допомогою чого, ми надаємо додатковий аргумент на користь вибору для нашої компанії. Адже в даному випадку, мова йде про виконання сантехнічних робіт в приміщеннях приватного типу, тому наявність довіри – це одна з головних умов нашої з Вами співпраці.

Ви можете звертатися за послугами сантехніків в CFservice незалежно від стану Вашої ванної кімнати або кухні. Оскільки, наші фахівці однаково професійно справляються, як з початкової установкою такого обладнання, так і з його ремонтом.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.