Дезінфекція квартири

Чому дезінфекція, зроблена васноруч не надасть належного результату

Ми звикли, що дезінфекція приміщень необхідна тільки в громадських місцях, наприклад: в ресторнах, лікарнях, учбових закладах і т. ін.  Але не дивлячись на те, що Ваша оселя не має відповідати санітарним нормам, і в ній не буває такої кількості людей, як в різних закладах, – рано чи пізно, виникає потреба в дезінфекції.

Залучення професіоналів до санітарного прибирання Вашої домівки необхідне з наступних причин:

  • Знищення комах;
  • Боротьба з клопами;
  • Виведення тарганів;
  • Знищення моли.

Як бачимо, комахи, які проникають в наш дім, можуть спричинити великий дискомфорт. Крім того, якщо не боротися з ними, вони можуть значно зіпсувати Ваші меблі, інтер’єр, і звичайно, зашкодити здоров’ю.

Максимальну увагу слід звернути на останній пункт, адже однією з причин  санитарного прибирання оселі є дезінфекція після розповсюдження   бактерій і мікроорганізмів, таких як:

  • Лишай;
  • Туберкульоз;
  • Короста;
  • Цвіль;
  • Грибок.

Життя – дуже непередбачуване, і різноманітні каталізатори можуть бути  причиною погіршення Вашого здоров’я. Професіонали клінінгової компанії CFservice із задоволенням візьмуть на себе відповідальність допомогти    Вашим домочадцям якомога скоріше відновити своє здоров’я, за допомогою якісної дезінфекції європейського рівня.

Профілактика VS Дезінфекція

Насправді необхідність проводити профілактичну дезінфекцію від  розмноження різних комах, бактерій і мікроорганізмів за допомогою ефективної дезінфекції набагато більша, ніж можна собі уявити. Адже, як відомо, набагато простіше попередити виникнення проблеми, аніж вирішувати її наслідки. Наприклад, поява цвілі в приміщенні – загрожує появою мігрені, алергії, астми, захворювань дихальних шляхів і т.ін. Найчастіше, цвіль виникає через підвищену вологість повітря і має властивість швидко розмножуватися. До того ж, без проведеної вчасно дезінфекції, крім величезних витрат на відновлення здоров’я, знадобиться ще і вдаватися до ремонту. Тому, профілактика санітарного прибирання більш ніж необхідна для Вашої оселі.

Вартість дезінфекції

Наприклад, обробка квартири від лишаю або боротьба з блохами, – це види дезінфекції, кожна з яких має свої нюанси і індивідуальний підхід. Тому, те, скільки коштує обробка приміщення від шкідливих мікроорганізмів – це питання, яке наш менеджер із задоволенням обговорить з Вами, і надасть детальну інформацію про те, як формується вартість даної послуги клінінгу, і як буде відбуватися саме прибирання.

І, до речі, вивчаючи простори Інтернету за запитами на кшталт: «послуга чоловік на годину» або «дрібний побутовий ремонт – Київ», – пропонуємо Вам, в черговий раз, заощадити час і кошти, адже наша клінінгова компанія надає і сервіс по ремонту квартир під ключ. Якщо у Вас виникла необхідність не тільки в чистій і затишній оселі, але і в ремонті пральних машин, електриці в домі, ремонті ванної, меблів, телевізорів або сантехнічній роботі, – CFservice із задоволенням і легкістю вирішить всі ці та багато інших ремонтно-побутових завдань. Бажаємо Вам по-справжньому насолоджуватися можливістю використання вільного часу, і розпоряджатися ним так, як Ви дійсно цього хочете!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.