Хімчистка м'яких меблів

Для чого необхідна професійна чистка м’яких меблів

Згадайте себе в ролі клієнта або замовника.  Кожен раз, коли Ви приходите в новий офіс або будь-яку іншу структуру, що Ви робите насамперед?  Правильно, знаходите собі зручне місце, у вигляді стільця, м’якого або шкіряного дивана, – і починаєте вести переговори.

І справді, чистота м’яких меблів в офісі – такий же важливий елемент затишку і комфорту, як вдома. Тільки різниця в тому, що в таких умовах, куди більша кількість людей оцінять і звернуть увагу на Ваш підхід до прибирання м’яких меблів.

Але в даному випадку, присутня і зворотна сторона медалі. Оскільки, цілими днями в громадських місцях відбувається процес безперервного потоку людей, і, відповідно, експлуатації м’яких меблів – вони потребують генерального прибирання і професійного чищення в рази частіше.

Чим обумовлена ​​прерогатива прибирання від клінінгової компанії

У першу чергу, габаритами предмета чистки.  Прибирання м’яких меблів вже має на увазі складність, пов’язану з їх габаритами і спеціалізованими матеріалами поверхонь. На сьогоднішній день, якісні м’які меблі – це досить дороге задоволення, тому необхідно проводити хімчистку диванів і стільців, враховуючи всі особливості м’яких меблів.

Також, в процесі чистки меблів в офісі дуже важливу роль відіграє час, а вірніше його відсутність. Потрібно пам’ятати, що таке середовище – це насичений робочий процес. Тому, чищення м’яких меблів в офісі апріорі вимагає оперативності і якості.

Про все це зможуть подбати фахівці клінінгової компанії CFservice.

  • Хімчистка крісел
  • Чистка диванів
  • Клінінг шкіряних диванів і крісел
  • Хімчистка стільців
  • Чистка оббивки

Ці, та багато інших клінінгових послуг, пов’язаних з хімчисткою м’яких меблів можна з упевненістю довірити нашим клінерам.

Також, особливістю нашої клінінгової компанії є наявність асортименту послуг з дрібного побутового ремонту.  Ми надамо у Ваше розпорядження відмінних фахівців, які здійснять невеликі ремонтні роботи у Вашому офісі або будь-якому іншому приміщенні, а після, команда наших клінерів виконає для Вас професійне післяремонтне прибирання!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.