Еко-прибирання

(Русский) от 30 грн.(Русский) м2грн

Еко-прибирання – один зі стандартів висококласного клінінгу

CFservice надає якісні клінінгові послуги, в будь-якій з похідних категорій прибирання, а саме:

  • Післяремонтне прибирання;
  • Генеральний клінінг;
  • Підтримуюче прибирання;

Але в даному випадку, мова йде про особливий підхід до клінінгу, який полягає у використанні, як екологічно чистих матеріалів і засобів для прибирання, так і технік.

Матеріали, які застосовуються, мають виключно органічні складові, що мінімізує ризики, пов’язані з високою чутливістю до класичних хімічних складових побутової хімії, або просто протипоказаннями до такого виду засобів.  А це, в свою чергу, дозволяє відчути явні привілеї еко-прибирання поряд з іншими методиками, які пропонують клінінгові компанії.

Екологічний клінінг – Клондайк здоров’я і благополуччя

Причини негативного впливу побутової хімії можуть бути різними: від віку до стану здоров’я, але наша клінінгова компанія організовує свою роботу з використанням професійних засобів для прибирання таким чином, що вам залишиться лише насолоджуватися її перевагами і результатами.

Оцінити екозасоби для прибирання будинку можна за допомогою наступного переліку їх позитивних якостей:

  • Органічний склад;
  • Гіпоалергенність компонентів;
  • Можливість застосування в умовах тісного контакту з тваринами

алергікам або дітям.

Безумовно, вартість еко-прибирання буде вище через початкові витрати на матеріали, щодо клінінгу з використанням стандартних засобів.  Але важливо те, що така методика прибирання не впливає на час її реалізації, за рахунок чого відбувається баланс в ціні еко-прибирання. Таким чином, Ви отримуєте недорогий гіпоалергенний клінінг свого житла, приносячи радість і зберігаючи здоров’я своїм рідним і близьким.

І, до речі, питання еко-прибирання також актуальне і в післяремонтний період.  В даному випадку, маємо мету, що складається з трьох завдань:

  1. Зберегти цілісність новоспеченого приміщення;
  2. Організувати виконання клінінгових послуг з максимальною оперативністю, компенсуючи кількість роботи, що виникла після будівництва або ремонту;
  3. Створити екологічні та гіпоалергенні умови клінінгу, турбуючись про належний стан здоров’я домочадців.

А якщо ремонт і подальше прибирання тільки плануються, ми знаємо відмінний варіант для такого випадку.

Вивчаючи простори Інтернету за запитами, подібним: «послуга чоловік на годину» або «дрібний побутовий ремонт – Київ», – пропонуємо Вам, в черговий раз, заощадити час і кошти, адже наша клінінгова компанія надає і сервіс по ремонту квартир під ключ.  Якщо у Вас виникла потреба не тільки в чистому і затишному житлі, але і в ремонті пральних машин, електриці в домі, ремонті ванної, меблів, телевізорів або сантехнічній роботі, – CFservice із задоволенням і легкістю вирішить всі ці та багато інших ремонтно-побутових завдань. Бажаємо Вам по-справжньому насолоджуватися можливістю використання вільного часу, і розпоряджатися ним так, як Ви дійсно цього хочете!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.