Прибирання котеджів

Прибирання котеджів, як особливий вид клінінгової майстерності

Генеральне прибирання, щоденне очищення, підтримуючий клініг, капітальне прибирання, – все це пропонує для полегшення Ваших домашніх турбот клінінгова компанія CFservice. Але для фахівців нашого клінінгового агентства під силу привести в порядок не тільки невеликий простір, що обмежується межами офісу або квартири, – CFservice здатний на більше! Підтвердженням цих слів є надання нами ще однієї послуги, а саме: прибирання котеджів.

Мати власне затишне містечко для відпочинку за межами мегаполісу – це дуже прекрасна річ, що не потребує додаткових аргументів.

Але справжня розкіш – це вміння підтримувати порядок і чистоту в умовах таких масштабів, адже це не дві і, навіть, не три кімнати великої квартири, а простір, що характеризується наявністю декількох поверхів, особливостей проектування, різних предметів інтер’єру, що в свою чергу, вимагає додаткових зусиль для досягнення якісного та ефективного результату в прибиранні заміських будинків.

Предмети інтер’єру, характерні для приватних будинків, створюють додаткові умови і складності для прибирання такого типу приміщення, як наприклад: чищення килимів, миття широких вікон, прибирання високих стель і т. ін. До того ж, коли мова йде про прибирання заміських будинків, ми маємо на увазі чистку не однокімнатної квартири, а професійні послуги прибирання великих приміщень. Погодьтеся, в такому випадку, для генерального прибирання котеджів, а тим більше, для його щоденного прибирання, – двох хазяйських рук буде замало.

Ще один факт, чому скористатися професійним послугами прибирання приватних будинків фахівців CFservice – це хороша ідея: ми легко, швидко, а головне, якісно виконаємо клінінг після ремонту. Ми розуміємо, який складний обсяг роботи потрібен для приведення в нормальний стан котеджу і прибирання після будівництва. А також, знаємо, наскільки швидко хочеться з цим впоратися, адже пройшовши такий шлях зі створення власного приватного будинку, – бажання скоріше заселитися збільшується в рази. Саме тому наші професіонали поспішають до Вас на допомогу! Говорячи конкретніше, послуги з прибирання котеджів включають:

  • Миття підлог;
  • Миття вікон будь-яких розмірів;
  • Чистка стель;
  • Чистка килимів;
  • Догляд за предметами декору і інтер’єру;
  • Клінінг спеціалізованих приміщень (горища, підвали, комори).

До речі, про ремонт. Навіть якщо Ви вже давно покінчили з ремонтною буденністю, і прийшов час оновити деякі зі складових, наприклад: зламану тумбочку, неробочу розетку або дверну ручку, що хитається – фахівці нашого клінінгового агентства впораються і з цим. Адже CFservice пропонує Вам, в черговий раз, заощадити час і кошти, адже наша клінінгова компанія надає і сервіс по ремонту квартир під ключ.

Якщо у Вас виникла необхідність не тільки в чистій і затишній оселі, але і в ремонті пральних машин, електриці в домі, ремонті ванної, меблів, телевізорів або сантехнічній роботі, – CFservice із задоволенням і легкістю вирішить всі ці та багато інших ремонтно-побутових завдань. Бажаємо Вам по-справжньому насолоджуватися можливістю використання вільного часу, і розпоряджатися ним так, як Ви дійсно цього хочете!

 

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.