Прибирання квартири

Ціна від 1200грн

Переваги клінінгових послуг в порівнянні з генеральним прибиранням «вручну»

Клінінгове агентство CFservice – це Ваш найкращий гід на шляху до досконалої чистоти і затишку у вашому домі.

Навіть найкраща господиня відчуває різницю між власноручним прибиранням і професійним підходом до цієї справи. Йдеться про багато факторів, що відрізняють нашу роботу від звичайного домашнього прибирання.

По-перше, навички і досвід. Безумовно, в питаннях дотримання чистоти і порядку свого житла – він є у всіх, але знову ж таки, подивимося на це з точки зору практичної кількості і якості.

Кваліфіковані фахівці компанії CFservice виконують свою роботу не тільки професійно, але й оперативно, що є критерієм добре відпрацьованих навичок і постійного розвитку кадрів в своїй професійній діяльності. Таким чином, висококласні майстри клінінгового ремесла – є одним з привілеїв нашої компанії.
По-друге, професійний підхід до вибору побутової хімії. Наша фірма з прибирання квартир використовує тільки екологічні засоби, надаючи клінінгові послуги. Адже разом з наведенням чистоти і порядку у Вашому домі, ми також дбаємо і про благополуччя Вашого здоров’я.

По-третє, професійна доцільність. Займаючись прибиранням будинку самостійно, поряд з цим, як правило, є додаткова кількість побутових завдань. Тому, через багатоспрямованість домашніх справ, часто страждає якість прибирання. У той же час, коли фахівець бере на себе цю відповідальність – такої проблеми не виникає.

Коли стоїть вибір між професійним прибиранням квартири і самостійним клінінгом …

Вирішальним фактором є наступні аспекти:

 • Розцінки на прибирання квартири;
 • Репутація фірми по прибиранню квартири;
 • Наявність комплексних послуг з прибирання приміщення.

Нехай Вас не турбує питання «Скільки коштує прибирання квартири», адже клінінгові послуги нашої компанії досить демократичні. Ми переймаємо європейський досвід, в якому давно практикується подібний метод прибирання. Тому, ми позиціонуємо такий вид сервісу як: регулярний, доступний і звичайний спосіб догляду за своїм житлом.

Маючи корисний і багаторічний досвід роботи в цій сфері – він дає свої плоди у вигляді позитивного іміджу компанії та наявності великої бази постійних клієнтів. Це з позитивної сторони характеризує наш сервіс, адже користувачі наших послуг не просто довіряють нам прибирання, а, в першу чергу, найпотаємніше і рідне – власний будинок.

Також, ми робимо акцент на гнучкості та індивідуальності при роботі з кожним клієнтом. Для нас важливо почути всі його побажання та потреби в питанні прибирання. Тому, до спектру наших послуг входить як часткове так і комплексне прибирання, які включають в себе наступні пропозиції:

 • Миття вікон;
 • Вологе прибирання;
 • Сухе прибирання;
 • Клінінг всіх типів кімнат (спальна кімната, вітальня, кухня, ванна).

Вартість професійного прибирання квартири розраховується виходячи з наявності одного з наступного різновидів клінінгу квартир:

 • Прибирання після ремонту;
 • Генеральне прибирання;
 •  Щоденне прибирання;
 • Капітальне прибирання;
 • Підтримуєче прибирання.

Клінінгова компанія CFservice – позиціонує себе як: максимально клієнтоорієнтований сервіс, який надає широкий спектр якісних послуг в напрямку професійного прибирання, адже це – наші основні цілі. Ми на власному досвіді переконалися в тому, наскільки добрим виходить результат, коли в ньому зацікавлені обидві сторони, а справа, – є заняттям, яке походить від самого серця.

І, до речі, вивчаючи простори Інтернету за запитами на кшталт: «послуга чоловік на годину» або «дрібний побутовий ремонт – Київ», – пропонуємо Вам, в черговий раз, заощадити час і кошти, адже наша клінінгова компанія надає і сервіс по ремонту квартир під ключ. Якщо у Вас виникла необхідність не тільки в чистій і затишній оселі, але і в ремонті пральних машин, електриці в домі, ремонті ванної, меблів, телевізорів або сантехнічній роботі, – CFservice із задоволенням і легкістю вирішить всі ці та багато інших ремонтно-побутових завдань. Бажаємо Вам по-справжньому насолоджуватися можливістю використання вільного часу, і розпоряджатися ним так, як Ви дійсно цього хочете!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.