Прибирання після пожежі

Моральна підтримка – це не для нас

Коли в будинку виникає пожежа – це, безумовно, велика неприємність, наслідки якої, так чи інакше доведеться усувати. Удвічі прикро, коли крім пошкодженого майна, доведеться витратити сили і час на чистку після пожежі. Клінінгова компанія CFservice не буде обмежуватися моральною підтримкою, а запропонує Вам реальну допомогу у вигляді якісних послуг по відновленню квартири після пожежі.

Прибирання після пожежі, безсумнівно, має свої особливості, впоратися з якими буде складніше, ніж з генеральним чи тим більше повсякденним прибиранням.

Причина цього – наслідки, які, на жаль, куди масштабніші в порівнянні з рутинним безладом. Усунути залишки гару, сліди дестроя і кіптяви, запаху диму з м’яких меблів і штор – це не просто. Саме тому ми створили клінінгове агентство CFservice, в арсеналі якого є європейський досвід сервісу, і навички спеціально навчених професіоналів.

Якщо говорити не тільки про емоційний фактор, то варто звернути увагу і на аспект здоров’я. Справа в тому, що сліди горіння, як правило, – це наслідок певних хімічних процесів. Їх результати, у вигляді похідних тих чи інших речовин, дуже часто бувають шкідливими і небезпечними для здоров’я домочадців. В даному випадку, ситуація ускладнюється ще й тим, що за допомогою звичайної побутової хімії, з прибиранням після пожежі не впоратися, більш того, для такого типу клінінгу, буде необхідно ще і спеціалізоване обладнання.

Річ у тім, що сліди горіння, як правило, – це наслідок певних хімічних процесів. Їх результати, у вигляді похідних тих чи інших речовин, дуже часто бувають шкідливими і небезпечними для здоров’я домочадців. В даному випадку, ситуація ускладнюється ще й тим, що за допомогою звичайної побутової хімії з прибиранням після пожежі не впоратися, більш того, для такого типу клінінгу, буде необхідно ще і спеціалізоване обладнання.

Прибираючи квартиру після ремонту і пожежі, хочеться якомога швидше усунути всі можливі наслідки, що нагадують про неприємності. Якраз з цим наміром економії Вашого часу, співробітники компанії CFservice організовують очищення приміщення після пожежі в кращому вигляді. Формула відновлення: кваліфікований клінінг + послуги побутового ремонту

Безумовно, наслідки пожежі не усунути за допомогою одного лише генерального або комплексного прибирання. Клінінг – це дуже ефективний засіб для того, що б привести будинок в порядок за допомогою професійного прибирання. Але після пожежі приміщення потребуватиме хоча б мінімальних послуг побутового ремонту, які CFservice також пропонує для Вас!

Вивчаючи простори Інтернету за запитами на кшталт: «послуга чоловік на годину» або «дрібний побутовий ремонт – Київ», – пропонуємо Вам, в черговий раз, заощадити час і кошти, адже наша клінінгова компанія надає і сервіс по ремонту квартир під ключ.

Якщо у Вас виникла необхідність не тільки в чистій і затишній оселі, але і в ремонті пральних машин, електриці в домі, ремонті ванної, меблів, телевізорів або сантехнічній роботі, – CFservice із задоволенням і легкістю вирішить всі ці та багато інших ремонтно-побутових завдань. Бажаємо Вам по-справжньому насолоджуватися можливістю використання вільного часу, і розпоряджатися ним так, як Ви дійсно цього хочете!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.