Прибирання після будівництва

«9 кіл Пекла» або прибирання приміщень після ремонту

Ні, не Данте, але клінніг після ремонту – це особливо складний вид побутової рутини. Адже прибирання після будівництва стоїть поруч з дуже відповідальними завданнями, оскільки, дуже важливо усунути всі післяремонтні наслідки, такі як: будівельний пил, велика кількість сміття, розводи від ремонтних сумішей і т. ін. – ретельно і правильно.

Неправильний підхід до прибирання підвищує ризик виконання роботи «нанівець». Йдеться про: подряпані вікна або новий ламинат, пошкоджені меблеві поверхні і про багато інших неприємних випадків неправильного підходу до прибирання після будівництва і ремонту.

Достатні аргументи для того, щоб звернутися до фахівця професійного клінінгу, чи не так?

CFservice, як конкурентоспроможна клінінгова компанія виграє за рахунок основних своїх переваг, а саме:

  • Багаторічний стаж, що дозволяє враховувати попередні клінінгові кейси та вдосконалювати свої навички;
  • Кваліфікованість фахівців, які дійсно люблять свою роботу, і відповідно, виконують її максимально якісно;
  •  Оперативність у наданні послуг з прибирання після ремонту та будівництва, завдяки чому у Вас є можливість заселитися в оновлене житло якомога швидше.
  • Європейський досвід у створенні чистого і комфортного житла, який ми з задоволенням застосовуємо і в нашій країні, підлаштовуючись під індивідуальність українського споживача.

Розмір має значення?

Чи то прибирання квартири після ремонту, чи то клінінг котеджу після будівництва або офісу, – ступінь складності такої послуги залишається. А ось на те, скільки коштує прибирання після ремонту, – розмір приміщення дійсно впливає. Наша компанія зуміла сформувати цінову політику і системи оплати для максимальної зручності наших клієнтів. Завдяки цьому, у Вас є можливість заздалегідь розрахувати вартість прибирання або ремонту за допомогою калькулятора – самостійно, або скористатися допомогою наших менеджерів. Сама оплата буде здійснюватися безпосередньо за фактом виконаної роботи, після того як Ви оціните результат наших старань.

І все-таки, «Скільки коштує прибрати квартиру після ремонту?», – один з найбільш поширених серед наших клієнтів питань. Враховуючи індивідуальний підхід до кожного замовлення, клінінгова компанія CFservice дотримується унікальних критеріїв оцінки, адже для нас важливо прислухатися до кожного побажання клієнта. Таким чином, ми створюємо один з кращих клінінгових сервісів Києва.

До речі, щодо ремонту. Вивчаючи простори Інтернету за запитами на кшталт: «послуга чоловік на годину» або «дрібний побутовий ремонт – Київ», – пропонуємо Вам, в черговий раз, заощадити час і кошти, адже наша клінінгова компанія надає і сервіс по ремонту квартир під ключ. Якщо у Вас виникла необхідність не тільки в чистій і затишній оселі, але і в ремонті пральних машин, електриці в домі, ремонті ванної, меблів, телевізорів або сантехнічній роботі, – CFservice із задоволенням і легкістю вирішить всі ці та багато інших ремонтно-побутових завдань. Бажаємо Вам по-справжньому насолоджуватися можливістю використання вільного часу, і розпоряджатися ним так, як Ви дійсно цього хочете!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.