Прибирання після смерті

Після такої неприємної події, що супроводжуються негативним емоційним стресом, – неймовірно складно впоратися з прибиранням квартири після померлого, власними зусиллями. Розуміючи це, сервіс з професійного прибирання приміщень CFservice пропонує свої послуги по обробці квартири після трупа.

Наші фахівці впораються з дезінфекцією приміщень в максимально короткі терміни. Маючи великий запас кваліфікованого досвіду і професійно-етичний підхід до виконання таких завдань – Вас не турбуватиме зобов’язання усунути неприємні наслідки прибирання після смерті, а саме:

  • Трупний запах;
  • Плями крові;
  • Разкладання біологічних речовин;
  • Дезінфекція в важкодоступних місцях.

Як позбутися від трупного запаху в будинку

Річ у тім, що прибирання після смерті людини має ряд своїх особливостей, які безпосередньо впливають на технологію і методику такого клінінгу. За рахунок того, що в квартирі після трупа, або будь-якому іншому приміщенні, яке потребує дезінфекції після трупа, – лишаються залишки біологічних речовин, яким властиві природні процеси разкладу. Ці процеси супроводжуються неприємними запахами, які не так вже й легко усунути без допомоги професіоналів клінінгової компанії.

Якщо вчасно не провести прибирання після смерті людини, то крім усунення трупного запаху, Вам також доведеться мати справу з видаленням плям, адже чим більше часу проходить, тим складніше їх вивести.

З тим, як видалити трупний запах у квартирі і реалізувати обробку квартири після трупа – дуже добре справляються професіонали клінінгового агентства CFservice. Ми пропонуємо найкраще, в даних обставинах, сервісне співвідношення оперативності та якості. Кваліфіковані клінери оперативно виконають Ваше замовлення з санітарного прибирання, оскільки, вони працюють з професійною побутовою хімією і обладнанням, які найкращим чином справляються з забрудненнями після вбивства або після смерті людини.

А якщо крім клінінгу після смерті, Вам знадобляться послуги з побутового ремонту, – CFservice виручить і цієї ситуації. Адже вивчаючи простори Інтернету за запитами, подібним: «послуга чоловік на годину» або «дрібний побутовий ремонт – Київ», – пропонуємо Вам, в черговий раз, заощадити час і кошти, адже наша клінінгова компанія надає і сервіс по ремонту квартир під ключ. Якщо у Вас виникла необхідність не тільки в чистому і затишному житлі, але і в ремонті пральних машин, електриці в домі, ремонті ванної, меблів, телевізорів або сантехнічній роботі, – CFservice із задоволенням і легкістю вирішить всі ці та багато інших ремонтно-побутових завдань.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.