Уборка квартиры после квартирантов в Киеве

Прибирання після квартирантів

Для багатьох людей, які часто здають свою квартиру відпочиваючим або пускають квартирантів, актуальним залишається питання прибирання. Добре, якщо люди заселилися акуратні і відповідальні. А якщо не такі? Далеко не кожен орендар квартири вважає за потрібне прибиратися там або стежити за чистотою взагалі. Тому прибирання після квартирантів – це одна з популярних послуг в клінінговій компанії CFservice.

Чому так важливе прибирання квартири після квартирантів?

У будь-якому житловому приміщенні є своя атмосфера і навіть свій запах. Чиста квартира – це завжди приємно. Дуже важливо підтримувати таку атмосферу саме в орендованому житлі, щоб кожній новій групі мешканців відразу ж захотілося туди заселитися. У тому випадку, якщо ви самі вирішили жити в своїй квартирі, необхідне капітальне прибирання, яке можуть якісно провести тільки професіонали.

Генеральне прибирання квартири після квартирантів:

  • Чищення м’яких меблів і всіх килимових покриттів. Навіть якщо вони візуально чисті, в волокнах тканини і ворсі збирається пил і дрібне сміття, а також запахи, які можна прибрати тільки за допомогою професійного чищення та обладнання.
  • Миття усіх дзеркальних і скляних поверхонь.
  • Мийка техніки, сантехніки та корпусних меблів.
  • Прибирання пилу і дрібного сміття в самих важкодоступних місцях.

Розповідати довго, що таке генеральне прибирання, як довго і складно його робити, не варто. Практично кожна доросла людина знає про це. Щоб заощадити масу часу і сил, рекомендуємо звернутися в наш клінінговий сервіс і вже зовсім скоро насолоджуватися чистотою і свіжістю житла.

Прибирання після квартирантів – етапи професійного клінінгу

Щоб зробити будь-яке прибирання швидко і якісно, ​​весь фронт робіт потрібно розділити на етапи. Крім цього потрібна професійна техніка та засоби для чищення і миття різних поверхонь. Далеко не у всіх вдома можна зустріти хоча б щось з перерахованого. Звичайне побутове прибирання – це теж добре. Але якщо мова йде про прибирання після сторонніх людей, тут потрібно діяти більш радикальними способами.
Наша клінінгова компанія пропонує виконати будь-який вид прибирання швидко і якісно, ​​тому що ми врахували всі перераховані вище умови. Наше прибирання складається з таких етапів:
• Прибирання та винесення всього сміття і сторонніх речей, які могли залишити мешканці.
• Чищення м’яких меблів і килимових покриттів. Крім цього можемо відразу провести хімчистку меблів і килимів. Це зручно, тому що можна одночасно прибратися в будинку і освіжити зовнішній вигляд диванів. Не потрібно викликати клінерів два рази.
• Протирання всіх поверхонь від забруднень, відбитків пальців та іншого – дверні ручки, вимикачі, розетки, шафи, полиці, столи та інше.
• Чищення сантехніки у ванній і на кухні.
• Мийка техніки. Саме на техніці збирається багато пилу і забруднень. Якщо не видаляти їх регулярно, вони в’їдаються в поверхню і надалі їх дуже складно відмити.
• Вологе прибирання, миття вікон, віконних рам.
• При необхідності прасування білизни.

Крім перерахованих видів робіт наша компанія виконує прибирання «під ключ». Вам потрібно просто показати нам квартиру, далі наша команда приведе її в порядок без вашої участі. Ця послуга дуже зручна, так як ви можете замовити клінінг, перебуваючи на роботі або займаючись своїми справами. Крім цього, запросивши нашу команду до себе завчасно, вже через пару годин ви можете сміливо показувати квартиру новим квартирантам.

Чому варто вибрати наш клінінговий сервіс CFservice?

Клінінгових компаній зараз чимало. Всі вони пропонують різні послуги. Але вирішивши одного разу запросити-таки одну з них до себе додому для якісної і швидкої прибирання, ви можете зіткнутися з низкою проблем – дорого, виконують не всі потрібні вам послуги, не виїжджають в ваш район і інші.
Прибирання квартири після квартирантів в Києві з нашою компанією – це зовсім інша історія. Ми цінуємо і раді кожному нашому клієнту. Тому на першому місці для нас після якості прибирання ставлення до клієнтів. Крім цього ми маємо такі переваги:
• Пропонуємо широкий спектр послуг, виконуємо різні види прибирання будь-якого масштабу.
• Працюємо з професійним обладнанням та миючими засобами. Тому можемо підібрати засіб спеціально для чистки тої чи іншої поверхні, не завдаючи шкоди.
• Можливість замовити «прибирання під ключ».
• Лояльна цінова політика. Намагаємося запропонувати послуги за оптимальними для кожного клієнта цінами. Тому співпрацювати з нами завжди вигідно.
Хочете, щоб квартира сяяла чистотою і новизною, але немає бажання витрачати час на прибирання? Тоді клінінговий сервіс CFservice – це найкраще рішення. Професійні клінери виконають всі роботи швидко і якісно в найкоротші терміни. Виїжджаємо за всіма адресами в Києві, в будь-який зручний для вас день і час. Чи можемо прибрати квартири після квартирантів і приміщення різної площі та типу.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.