Уборка после праздника в Киеве

Прибирання після свята

Свята люблять всі, а ось приводити квартиру в порядок після навали гостей подобається одиницям. Зазвичай це клопітна справа займає цілий день навіть в зовсім невеликій квартирі. Якщо ви не хочете витрачати свій час і сили на прибирання, а в розгромленій квартирі потрібно якось жити далі, зверніться до професіоналів. Прибирання квартири після свята з нами – це швидко, якісно і красиво.

Коли квартиру варто привести в порядок?

Запросивши гостей до себе додому, ви поспішаючи починаєте розкладати книги по місцях і мити всі дзеркальні поверхні. Крім цього потрібно накривати святковий стіл. Після свята вас очікує практично те ж саме, але замість готування потрібно буде перемити гору посуду.

Для наших клієнтів ми пропонуємо такі типи прибирання:
• Прибирання квартири до свята. Команда професійних клінерів швидко приведе вашу квартиру в порядок – чистка меблів і килимів, полірування всіх скляних і дзеркальних поверхонь, чистка сантехніки, корпусних меблів, вологе прибирання та інше.
• Прибирання після свята. Фронт робіт в такому разі набагато більший – комплексне прибирання всіх приміщень. За необхідності чистка меблів і килимів. Таке прибирання наша компанія може виконати «під ключ», тобто ви показуєте приміщення, яке потрібно прибрати і потім приймаєте роботу.

Прибирання квартир до і після свят може також знадобитися. Якщо у вас день народження, дитячий День народження або будь-яка важлива для вас дата, чиста і прибрана квартира, в якій пахне свіжістю – найкращий початок для будь-якого свята.

Прибирання квартири після свята – послуги

Таке прибирання включає багато пунктів, про які ви могли і не знати. Запрошуючи нашу команду до себе, ви отримаєте:
• Мийка вікон і віконних рам, підвіконь.
• Мийка всіх дзеркальних і скляних поверхонь.
• Чищення / хімчистка м’яких меблів.
• Мийка корпусних і пластикових меблів, техніки.
• Вологе прибирання, миття підлоги.
• При необхідності мийка посуду.
• Прасування білизни.

Тобто ви сміливо можете перекласти всі клопоти на нас, ми організуємо справжнє свято прибирання! Найголовніше, що вам не доведеться приймати в цьому жодної участі. При необхідності можемо провести капітальне прибирання у відсутності господаря. Це також дуже зручно, ви повернетеся в чисту і прибрану квартиру. Вам не потрібно буде чекати, поки наша команда виконає всі роботи.
Прибирання квартири акція до свята День Народження – ще одна наша перевага і цікава пропозиція для клієнтів. Часто саме на день народження хочеться зібратися в сімейному колі. Щоб не витрачати час на тяжке прибирання, просто зателефонуйте нам.

Чому з професіоналами швидко і якісно?

Прибирання після Дня народження або іншої важливої ​​події може зайняти від кількох годин до кількох днів. Але з нами будь який безлад зникне в лічені години. Як це можливо? Наша компанія використовує сучасне обладнання та професійні засоби для прибирання та чистки різних поверхонь. Також є свої правила, які допоможуть швидко прибрати квартиру.
Прибирання квартири після свята в Києві з нашими професіоналами ділиться на кілька етапів. За рахунок цього вся робота займає мінімум часу, а результати порадують господаря квартири.
Перший етап: чистка меблів, техніки, всіх вертикальних і горизонтальних поверхонь. Сюди також можна віднести чистку сантехніки, мийок та іншого. Це самий «брудний» етап збирання.
Другий етап: миття дзеркальних та скляних поверхонь, вікон, віконних рам, дверних ручок, розеток. Тобто на цьому етапі відбувається чистка та мийка самих непримітних на перший погляд куточків і елементів в квартирі.
Третій етап: Прибирання пилососом і вологе прибирання. Кліннери витирають пил, збирають сміття, миють підлогу. Це завершальний етап, після якого власник квартири може прийняти роботу або вказати на недоліки в прибиранні.
Щоб сусіди не говорили з посмішкою «У людей перед святом прибирання!», можна запросити нашу команду. Персонал клінінгової компанії виконає всю роботу швидко і якісно. В цей час ви зможете зайнятися своїми справами або відпочити.

Декілька причин замовити прибирання квартири у нас:
• Якісне та швидке прибирання після свята в Києві. Всього пара годин потрібна нам, щоб ваша квартира знову стала чистою і затишною.
• Використовуємо сучасне обладнання та ефективні засоби для видалення забруднень з різних поверхонь і будь-якого походження.
• Мобільна чистка меблів і килимових покриттів. Не потрібно викликати клинеров двічі. За один візит можна прибрати житло і почистити всі м’які меблі в будинку.
• Широкий спектр послуг, прибирання як після свята, так і до, що також є дуже актуальною зараз послугою.
• Лояльна цінова політика, намагаємося зробити наші послуги не тільки різноманітними, але і за доступною ціною.
Кліннінговий сервіс – це можливість без клопоту і витрати часу привести житло в порядок і зустріти гостей в хорошому настрої і в акуратно прибраній квартирі. Спробуйте, як це вигідно і просто з нами!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.