Післяремонтне прибирання

Поставимо фінальну крапку в ремонті – професійно очистимо домівку або офіс від будівельного пилу та плям.

ПРОРАХУВАТИ ТОЧНУ ВАРТІСТЬ

ЩО ВХОДИТЬ В ПІСЛЯРЕМОНТНЕ ПРИБИРАННЯ

Наші клінери видалять сліди від шпаклівки, плями від будівельних сумішей, вичистять дзеркальні і скляні поверхні, вичистять міжкахельні шви, видалять сліди будівельної піни.

Бригадир з командою клінерів

Промислові пилосмоки та щітки

Спочатку стеля і до підлоги

Видаляємо наліт шпаклівки

Знімаємо захисну плівку

Видаляємо вапнякові відкладення

Видаляємо плями фарби і шар пилу

Виносимо інструменти і залишки

Чистимо всі типи поверхонь

Таким ми залишимо Ваше приміщення

прорахувати вартість прибирання

Прибирання після ремонту в Києві

Якщо у вашій квартирі, офісі або приватному будинку був проведений ремонт, тоді тільки генеральне прибирання після ремонту від професіоналів зможе гарантувати ідеальну чистоту і високу якість щодо досягнення цієї чистоти. Що стосується ремонту, то всі знають, на скільки цей процес є тривалим, трудомістким і до того ж дорогим. І навіть якщо було всього лише невелике втручання майстра, то після його роботи залишається багато пилу і бруду. До того ж вона поширюється по всьому приміщенню. Комплексне прибирання після ремонту квартир і приміщень в Києві є однією з найбільш затребуваних послуг в нашій клінінговій компанії.

Послуги клінінгової компанії Clean & Fix дозволять крім того, що заощадити безліч часу, так ще й отримати найвищу якість прибирання, якого своїми силами досягти досить складно. Прибирання квартири після ремонту буде проведено максимально швидко і професійно, а ще якість наших послуг зможе по-справжньому вас здивувати.

Які послуги включає після ремонту прибирання квартир, офісів та будь-яких приміщень

Привести приміщення в чистоту і порядок після будівельників або після ремонтних робіт являє собою багаторівневу задачу. Адже бруд, пил і залишки будівельних матеріалів залишається на всіх поверхнях і навіть на стінах і стелі. І як багато хто думає, просто помити підлогу це питання ніяк не вирішить. Під час прибирання після ремонту квартири, потрібна особлива витримка, високий професіоналізм та маса специфічних знань в сфері догляду за різними типами поверхонь і до того ж особливі знання в питаннях очищення від будівельних сумішей і речовин. Під час ремонту надлишки будівельних матеріалів потрапляють на різні поверхні і їх необхідно виводити вельми акуратно. До того ж часто це стосується саме важкодоступних місць. Післяремонтне прибирання включає миття вікон і радіаторів. Також необхідно стежити за меблями та іншими предметами, що знаходяться в квартирі. Тільки професійні клінери знають про те, які засоби для чищення використовувати щодо тієї чи іншої поверхні.

Після ремонту або будівництва в більшості стиків і кутах буде розміщено безліч частинок штукатурки, клею, різних за складовим фарб і, звичайно ж, звичайне будівельне сміття. До того ж в таких випадках прибирання буде додатково мати на увазі чистку сантехніки, різних освітлювальних приладів, а не рідко і дезінфекцію всього приміщення. Після необхідно очистити всі забруднення з розеток і вимикачів, а також вивезти будівельне сміття.

Як бачите, завдання з прибирання непросте. Особливо проблеми викличе будівельний пил, яка буде присутній на всіх поверхнях. І звичайний побутовий пилосос з ним не зможе повністю впоратися. З цієї причини потрібно залучать до процедури з прибирання промислове обладнання підвищеної потужності. До того ж для кожного завдання, що входить в клінінг необхідний спеціальний засіб. Окремо для підлоги, сантехніки, кранів, різних типів поверхонь на кухні, у ванній і для використання в житлових кімнатах. Спеціальні засоби очищення крім високої якості очищення поверхонь ще й не завдають шкоди матеріалам. Зовнішній вигляд квартири або офісу повинен просто блищати чистотою, а всі елементи декору і техніки крім чистоти ще повинні бути справні.

Наша бригада по клінінговим послугам проведе професійне комплексне прибирання після ремонту. В результаті Ваша квартира, офіс, приватний будинок або будь-яке інше приміщення стане по справжньому чисте. Вам самим не потрібно витрачати час і сили, а до того ж шукати в Інтернеті поради з прибирання тієї чи іншої забруднюючої речовини з поверхонь. Ви просто замовте послугу і після насолодитеся чистотою.

Ціна прибирання після ремонту в Києві

Вартість післяремонтного прибирання залежить від ряду факторів. Основним з них є площа приміщення і його призначення. Житлову кімнату прибрати після ремонту набагато складніше і довше, ніж, наприклад, порожнє приміщення під склад. Ціна буде залежати від сукупності послуг, що приведуть до чистоти всіх без винятку поверхонь і подальшого вивезення всього сміття. При оцінці враховується ступінь забруднення, кількість засобів для чищення та витрачений час. Клінери компанії Clean & Fix допоможуть замовникам у вирішенні питань чистоти з найменшими на те витратами і з гарантією високої якості. За рахунок перевірених часом комплексних рішень буде в найкоротший час досягнуто потрібного результату. Все продумано до дрібниць, так як команда давно спрацьована і кожна її дієва особа займається своїм спектром завдань.

Ви можете самостійно розрахувати ціну прибирання квартири, будинку або офісу після ремонту. Для цього треба зайти на сторінку «Калькулятор», ввести дані і буде розрахована точна вартість. Не забувайте включити додаткові послуги, якщо такі потрібні. Клінінгові послуги будуть надані в заздалегідь обумовлені терміни і в визначений вами час. При необхідності наші працівники можуть виїхати на терміновий виклик з прибирання. Якщо у вас змінилися плани і необхідно терміново провести прибирання, то це не буде проблемою. Одна з бригад обов’язково приїде для наведення чистоти.

Довірте після будівельну прибирання клінінговій компанії Clean & Fix. З нею ви отримаєте максимальний результат чистоти з мінімальними на те витратами, так як ціна фіксована. Клінерами використовуються лише професійні спеціальні засоби і сучасне клінінгове обладнання, що дозволяє ефективно і досить швидко прибрати квартиру чи офіс після будівельників.

Наші переваги по прибиранню після будівельників

  1. Абсолютна чистота. Буде усунено кожне існуюче забруднення незалежно від його походження і з якого б воно не було будівельного матеріалу.
  2. Висока швидкість. На всю послугу знадобиться максимум один робочий день. Винятком може стати тільки замовлення з прибирання величезних площ.
  3. Спеціальні і повністю професійні засоби. Використовуються тільки безпечні засоби для чищення для людей і тварин.
  4. Професійне обладнання для клінінгу. Тільки таке обладнання може впоратися з різними типами забруднення і всюдисущим будівельним пилом. Для прибирання використовується професійний миючий пилосос, потужний пароочистник і новітній підлоготер. Щоб зробити хімчистку використовується екстрактор. Вікна миються спеціальними комплектами для миття вікон.
  5. Якість прибирання контролюється керівником.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.