Прибирання після свята

Прибирання квартир і будинків до і після свят в Києві. Клінінгові послуги на День Народження, перед пологами, весіллям і будь-якою подією.

ЦІНА ПРИБИРАННЯ

Святкувати подобається більшості, а ось наводити порядок в квартирі або в будинку після свята з гостями подобається далеко не всім. Як правило, прибирання після свята дуже важке справа і за часом може зайняти цілий день, навіть тоді, коли квартира невелика. І якщо немає бажання витрачати свій час і сили на таку неприємну процедуру, як прибирання будинку після святкування, тоді найлегше звернутися до професіоналів. Клінінгова компанія зробить все швидко, за найвищими стандартами і чудово.

У будинку порядок повинен бути завжди

Перед приходом гостей кожна господиня намагається привести свій будинок до абсолютній чистоті. Навіть книги розкладаються по місцях і миються все дзеркальні поверхні. А ще має бути накривати стіл для свята, розливати напої і веселитися. Як тільки свято закінчиться, все доведеться починати спочатку. І до всього іншого додадуться ще гори посуду, погано пахне туалет, забруднені скатертини, плями на килимі від розлитого вина, плями від жиру і багато іншого. І щоб у Вас ніколи не було проблем з прибиранням клінінгова компанія пропонує наступні послуги щодо свят. А точніше:

 1. Прибирання квартири до свята.
  Професійні клінери в найкоротші терміни приберуть квартиру, а значить, подарують їй чистоту і абсолютний порядок. Так гості просто будуть захоплені чистотою меблів і всіх, хто знаходиться в квартирі килимів, а також відполірованими скляними і дзеркальними поверхнями, чистою сантехнікою і взагалі своєю чистотою.
 2. Прибирання після свята.
  Ця процедура включає в себе набагато більше послуг, так як потрібна комплексна прибирання кожної кімнати, ванної та кухні. Нерідко потрібно ще чищення килимів і меблів. Ця послуга буде виконана «під ключ». Ви тільки показуєте нам квартиру або приміщення, а наші професіонали приведуть все в порядок. Після просто приймаєте роботу клинеров.
 3. Прибирання квартир до і після свята або вечірки. На таку послугу дуже часто приходять замовлення, так як люди бажають отримати комплексне прибирання до свята і вечірки і відразу ж після. Наша компанія пропонує істотну знижку тим, у кого День Народження. Нерідко знижка сягає 25% від вартості прибирання до і після Дня Народження протягом 3 днів. І цією пропозицією користуються багато наших замовників.

І погодьтеся, що чиста квартира або будинок теж стане своєрідним подарунком на День Народження або по іншому святкового приводу.

Що входить в прибирання квартири після свята

Ця послуга включає велику кількість пунктів. І навіть найдосвідченіша господиня далеко не всі їх проводить під час прибирання. Так, що ж ви отримаєте при замовленні збирання після свята:

 • Позбавлення від пилу на всіх поверхнях.
 • Мийка і натирання до блиску вікон і віконних рам, а також підвіконь.
 • Чищення всіх скляних і дзеркальних поверхонь.
 • М’які меблі очищається за допомогою хімчистки або ж стандартної чистки.
 • Корпусні і пластикові меблі очищається за допомогою спеціальних засобів для чищення.
 • Прибирання за допомогою потужного пилососа і подальша вологе прибирання підлоги.
 • Наведення порядку на кухні та у ванній кімнаті.

З додаткових послуг можна замовити мийку посуд, прасування білизни і будь-які інші послуги, що пов’язані зі збиранням.

Як бачите, клінінгова компанія Clean & Fix зможе взяти на себе всі клопоти, що стосуються наведення чистоти в квартирах і будинках будь-якої площі. Вам потрібен свято збирання? Тоді звертайтеся. І дуже важливою перевагою є те, що замовнику немає необхідності брати участь, а можна просто контролювати. А можете довірити стандартну або генеральне прибирання в відсутності господаря, так як всі співробітники нашої клінінгової компанії проходять перевірку на поліграфі. І ми відповідальні за кожного нашого клінера. Ви можете бути на роботі або взагалі у від’їзді, а повернетеся в чисту квартиру. І при цьому не потрібно чекати поки не будуть проведені клінінгові послуги.

Як ми вже говорили, наша компанія пропонує акції на прибирання квартири до свята День Народження. І ця пропозиція буде вельми цікавим кожному, у кого скоро буде це свято. Так як в цьому випадку знижка на прибирання квартири сягає 25%. Більшість люблять проводити День Народження в сімейному колі, але у випадках молоді такі свята переростають в особливе торжество, після якого прибрати своїми руками просто неможливо. А ще й важко, так як голова болить і навіть руки складно підняти. Ось в таких випадках найлегше замовити послуги клінінгової компанії.

Професіонали прибирають якісно і швидко

Прибирання після Дня Народження своїми силами може зайняти навіть не один день. Все залежить від ступеня забруднення після свята. Нерідко під час святкування розливається вино на килим, когось рве від отруєння алкоголем і трапляються інші неприємності. І який би не був безлад, клінінгова компанія Clean & Fix прибере його в лічені години. Все через використання сучасного обладнання, різних професійних засобів для чищення, а також багаторічного досвіду в сфері клінінгу. Будь-які поверхні будуть повністю очищені.

Професіонали проводять прибирання квартири після свята в Києві в кілька етапів. Завдяки такому підходу клінінг після свята займає мінімальну кількість часу. А якість буде найвищим, і точно порадують власника.

 1. На першому етапі проводиться чистка техніки, меблів і кожної вертикальної і горизонтальної поверхні. Так як цей етап найбрудніший, то він додатково включає роботу з миття сантехніки.
 2. На другому етапі проводиться миття дзеркал і всіх скляних поверхонь. В їх число входять вікна, розетки, дверні ручки і віконні рами. Чистяться і миються навіть найбільш непримітні місця і куточки житла.
 3. На третьому етапі відбувається прибирання за допомогою потужного пилососа, а після вологе прибирання. Працівники клінінгового сервісу витруть всюди пил, зберуть сміття і помиють підлоги у всіх кімнатах і приміщеннях.

Після власнику залишається тільки оцінити якість клінінгу і прийняти роботу. При виникненні зауважень відразу доводиться все до абсолютної чистоти.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.