Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як швидко відмити склянні дверцята духовки

Як мити і чистити

Навіть сама акуратна господиня не може уникнути коричневих плям підгорілого жиру на стінках і склі дверцят духовки.  Це відбувається, тому що волога і жир виділяються при приготуванні страви, осідають на стінках і пригорають під впливом високої температури.

Мийка скляної дверцяти духовки

Існує кілька способів запобігти цьому. Не звертати уваги і коли настане генеральне прибирання кухні ретельно відмити духовку.  Недоліком стане те, що це потребуватиме більше часу і сил, оскільки чим більше нагару утворюється, тим важче його відмити.  Але головна неприємність полягає в тому, що при кожному наступному приготуванні буде відчуватися неприємний запах горілого.  Другий більш ефективний метод – це не чекати коли настане генеральне або щоденне прибирання на кухні, а доглядати за духовкою відразу після її використання, через півгодини, коли трохи охолонуть стінки і дверцята.  Досить протерти їх чистою вологою серветкою всередині і ззовні скляні дверцята.

Як помити скляну дверцяту духовки

Не слід мити мокрою ганчіркою або лити на дверцята воду, оскільки після такої процедури можуть з’явитися патьоки.  А щоб позбутися від патьоків прийдеться витратити багато сил.  Якщо жир сильно підгорів, то свіжий наліт легко можна видалити миючим засобом для миття посуду.

Миючий засіб для скляних дверей духовки

Ні в якому разі не варто застосовувати жорсткі щітки, сіточки, абразивні засоби, які здатні пошкодити цілісність поверхні.  Лайфаки для прибирання пропонують зім’яти невеликий шматочок фольги, їм можна протерти і очистити забруднену ділянку.

Чисті скляні двері духовки

Після видалення плям скляну поверхню потрібно протерти вологопоглинаючою серветкою з мікрофібри.  Кожне ідеальне прибирання кухні не проходить повз фасади кухонних меблів і дверцят духовки. Без чистої блискучої духовки прибирання будинку виглядає незавершено.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...