Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити

Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування чаю, кави, каші або молочної суміші.  В процесі нагрівання води утворюється накип, який осідає на стінках побутового приладу і особливо його спіралі.

Це – компоненти води, більшою мірою, солі магнію і калію.  Достатній вміст їх на спіралі погіршує смак кип’яченої води, змінює смакові якості чаю і кави.  Це випливає на наше здоров’я і одночасно збільшує рахунок за електроенергію, оскільки накип на спіралі збільшує час нагрівання води і може навіть виступити причиною поломки чайника.  Наша клінінгова компанія ділиться практичними порадами, як почистити електричний чайник від накипу підручними засобами:

  1. Найпоширенішим і ефективним засобом очищення від накипу є оцет. Досить налити його на дно чайника, так щоб рідина повністю покрила собою нагрівальну спіраль і включити в роботу. Після відключення потрібно дати охолонути оцту, злити його і набрати чистої води.  Звичайна кип’ячена вода створює умови для очищення чайника від кислоти.
  2. Після видалення оцту з чайника, його спіраль і стінки будуть абсолютно чистими, навіть не потребуючи додаткового докладання сил.
  3. При незначному забрудненні спіралі можна прокип’ятити розчин води з додаванням пакета лимонної кислоти. Після цього необхідно ретельно прополоскати чайник.
  4. Також ефективним засобом є напої, що містять ортофосфорну кислоту, наприклад Кока-Кола.
  5. Результатом буде чистий і блискучий чайник.

Наша кінінговая компанія не рекомендує чистити оцтом нагріваючу спіраль пральної машини, в цьому випадку потрібно застосувати тільки спеціальні засоби.

Дізнатися вартість послуг клінінга можна за телефонними номерами, які вказані на сторінках нашого сайту.  Боротьба з комахами, дезінфекція приміщень, дератизація, прибирання після ремонту також є в нашому арсеналі.

Рекомендовані поради

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...