Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити

Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан зовні не представляє великих труднощів, то внутрішня поверхня може викликати побоювання. Які миючі засоби і губки не зашкодять їй зсередини, але одночасно ефективно почистять? Наша клінінгова компанія ділиться методом швидкого очищення мікрохвильової печі підручним засобом.

Як відмити мікрохвильовку всередині від жиру

Пошкодити захисний шар всередині печі дуже легко, саме тому не можна використовувати металеві, жорсткі губки, абразивні засоби для чищення та навіть вода, може принести шкоду функціональності мікрохвильовки.  Саме  через здатність  печі виробляти хвилі певної довжини, вона впливає на звичайні речі, продукти, нестандартним способом.

Так, звичайний лимон, розрізаний навпіл, здатний легко очистити піч протягом 10 хвилин.  Метод заснований на конденсуванні пари і лимонної кислоти на верхній частині і стінках мікрохвильової печі.  Для його проведення в миску для мікрохвильової печі потрібно налити півтори чашки теплої води.  Вичавити в неї сік з одного лимона.

Поставити ємність в піч на максимум і встановити таймер на 5 або 10 хвилин.

Чистка мікрохвильовки лимоном

По закінченню часу м’якою мочалкою або фланелевою ганчіркою витріть внутрішню поверхню.

Вас здивує легкість, з якою піч очиститься від усіх плям.  Прибирання на кухні таким підручним засобом, як лимон, одночасно освіжить повітря.  Наша клінінгова компанія пропонує послуги: прибирання, миття вікон, хімчистка меблів на дому.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...