Чистота в офісі запорука продуктивності.

Ми пропонуємо послуги з прибирання офісних приміщень різної площі та цільового призначення. Наша компанія забезпечить свіжість та чистоту Вашого робочого простору цілий рік, що дозволить Вашій команді сконцентруватись на чомусь дійсно важливому.

Дізнатися вартість + замовити прибирання

Прибирання офісу та комерційних площ

Послуги, що викликають залежність!

Прибирання офісів

Прибирання приміщень

Прибирання після будівництва

Миття фасадів

Миття вітрин

Миття вікон в офісі

Хімчистка килимів / килимових покриттів

Хімчистка м’яких меблів

Прибирання снігу

Промисловий альпінізм

Прибирання території

Оренда персоналу

Ми працюємо у всіх галузях

Бутіки в ТЦ

Торговые площі

Муніципальні офіси

Мультифункціональні офіси

Старт-апи

Тренажерні зали

Медичні заклади

Ваш офіс

Столиця України представляє з себе велике місто, де у багатьох з’являються нові можливості і відповідно розвивається бізнес. З цієї причини в Києві так багато офісних будівель і самих офісів. Для будь-якого власника бізнесу дуже важливо утримувати своє робоче місце і весь офіс в чистоті. Все ж це обличчя компанії, і клієнтам, та й самим співробітникам повинно бути комфортно. Від цього залежить імідж. Ось чому прибирання офісів в Києві на сьогоднішній день така затребувана послуга, не залежно від розміру офісних приміщень і їх розташування в столиці.

Якщо в офісному приміщенні не буде чистоти, і окремо на кожному робочому місці, то це сильно позначається на продуктивності працівників і всього колективу. До того ж від цього може залежати фізичне здоров’я. Регулярне прибирання в офісі дозволить уникнути всіх неприємностей, і таким способом створюється сприятлива робоча атмосфера.

Професійне прибирання офісів в Києві і в передмісті

Прибирання офісу професійною клінінговою компанією Clean & Fix включає великий спектр послуг. І так, що входить в послугу клінінг офісів:

 • вологе прибирання всіх можливих робочих і видимих поверхонь. А точніше підвіконня, полки, столи, тумбочки і шафи;
 • сухе, а потім вологе прибирання підлоги;
 • чистка напільного покриття;
 • сміттєві корзини будуть очищені і все сміття буде винесено;
 • ретельне миття ззовні всіх офісних меблів і дверних блоків;
 • фурнітура та всі вимикачі будуть очищені від пилу;
 • позбавлення поверхонь від складних плям.

При бажанні замовника, крім описаних вище послуг, клінінг офісу може включати і ряд додаткових послуг. В їх число може входити хімчистка м’яких меблів, хімчистка всіх присутніх в офісі килимових покриттів, комплексне миття фасаду та всіх вікон, а також багато інших послуг. Прибирання офісу в Києві з усім додатковим списком послуг або ж без них може виконуватися нашими співробітниками регулярно (щодня, раз на тиждень) або ж просто один раз. Але при замовленні послуги з прибирання офісних приміщень на регулярній основі Ви отримуєте істотну знижку.

Генеральне прибирання офісу або офісного приміщення

Генеральне прибирання офісу в Києві співробітниками клінінгової компанії включає наступні послуги:

 • видалення пилу зі столів, підвіконь, стільців, полиць, дверних рам, картинних рам, світильників, вентилів і кранів, телевізорів, жалюзі, люстр, вентиляційних решіток і всіх інших доступних поверхонь;
 • мийка і натирання сантехніки, дзеркал, нікельованих ручок і деталей, дверних ручок, меблів, вікон і віконних рам зсередини;
 • чистка кухонних мийок, витяжок, мікрохвильових печей зовні, духовок зовні, ванної, душових кабін, раковин, туалетів, біде і плитки у ванній;
 • прибирання потужним пилососом;
 • ретельне миття підлоги спеціальними засобами;
 • мийка плінтусів;
 • мийка всіх присутніх в офісі порогів.

Якщо Ви бажаєте, щоб Вам виконували клінінг офісів якісне і недорого, тоді просто замовте послуги в клінінгової компанії Clean & Fix. Клієнтам нашої клінінгової компанії буде запропонований найбільш оптимальний набір клінінгових послуг та безліч переваг:

 • прибирання офісу ввечері після роботи персоналу або ж вранці до того, як приходять співробітники;
 • регулярне прибирання офісу на постійній основі. Щодня або ж в зазначений час буде здійснено клінінг з раніше обговорених переліком послуг. Час буде вибрано замовником за зручним йому графіком;
 • замовлення приймаються цілодобово. У наших співробітників немає перерв, вихідних і свят;
 • послуги надаються за договором. Тобто, Ви платите лише після оцінки якості прибирання. При виникненні спірних питань спрямовуємо всі зусилля щоб їх вирішити і, звичайно ж, тільки на користь клієнта;
 • прибирання офісів (клінінг) проводиться за допомогою нешкідливих для людей і тварин миючих засобів. Сертифіковані засоби для прибирання житлових та комерційних приміщень в парі з професійними працівниками впораються з різними типами забруднень, зможуть повністю дезінфікувати різні поверхні і не викликають ніяких алергій;
 • власнику бізнесу або ж орендарю більше не доведеться витрачати час на пошук надійної клінінгової компанії або відповідного персоналу, а до того ж відпадає необхідність в турботі що до покупки засобів для прибирання і різного інвентарю. У цьому переліку зазначені далеко не всі переваги того, що може запропонувати клінінгова компанія. Прибирання офісів – це наше кредо. Тому ми забезпечені всією сучасною потужною технікою і всіма можливими миючими засобами;
 • постійні клієнти послуг що до прибирання офісних приміщень завжди отримують знижки, і навіть на всі перераховані додаткові послуги.

Доступне прибирання офісів і приміщень

Фірма з прибирання офісів пропонує клінінгові послуги, які затребувані багатьма компаніями Києва, так як більшість конкурентів не володіють такими потужностями, а ще й робочою силою, якій можна повністю довіряти. Кожен співробітник клінінгової компанії проходить перевірку на поліграфі. Офісу досить складно утримувати окремий штат співробітників для прибирання офісу і нести витрати за інвентар та миючі засоби. Це стосується не тільки генерального, а й щоденного прибирання офісу (ввечері або вранці). Таку роботу з прибирання повинні робити фахівці.

Клінінгове прибирання офісу – це послуга, яку наша компанія надає вже кілька років саме на професійному рівні. Нашими послугами користуються власники комерційної нерухомості в усіх районах Києва та у передмісті. Щоб стати лідерами керівництво і співробітники клінінгової компанії постійно вдосконалюють свої послуги. Це позначається на якості і кількості запропонованих робіт з прибирання офісних приміщень.

Багаторічна практика дозволила нам надавати послуги з прибирання офісів у вечірній і ранковий час (неробочий) в абсолютно різних районах Києва, завдяки постійному зростанню кількості персоналу. Якщо Вам важливо, щоб працівники приходили в чистий, провітрений і свіжий офіс, тоді звертайтеся. Всі умови клієнта будуть враховані і ми готові провести прибирання офісу в назначений Вами час доби. До Ваших послуг відразу кілька бригад, тому навіть Ваші офіси розташовані в різних районах Києва, ми все одно зможемо їх прибирати одночасно.

Прибирання офісів ціни

Наша компанія працює цілодобово. У будь-який час ми готові прийняти заявку на прибирання. За допомогою сайту Ви можете самі вибрати спосіб зв’язку і оформити замовлення. Для цього є можливість заповнити форму замовлення, попередньо погодившись з вартістю прибирання офісу, або ж просто зателефонувавши на зазначені телефони. Як тільки менеджер узгодить всі деталі, відразу буде озвучена точна вартість прибирання офісу в Києві. В потрібний час бригада клінерів приступить до роботи. Вони будуть забезпечені всім інвентарем для професійного прибирання.

Не варто економити на прибиранні офісного приміщення. Ми допоможемо в створенні чистоти і комфорту.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Розрахунок вартості

Точну ціну прибирання Ви самостійно розраховуєте на сайті.
За прибирання Ви заплатите саме ту вартість, яку прорахували на сайті.

Оформлення замовлення

Зателефонуйте нам або відправте заявку через сайт (до Вас зателефонують). Погодьте дату та час. При замовленні відразу декількох прибирань Ви отримуєте знижку до 25%

Прибирання та ремонт

В обумовлений час в залежності від типу прибирання на об’єкт приїжджає клінер або бригада. Тривалість прибирання складає від 3 до 5 годин.

Прийом робіт та оплата

Ви приймаєте послугу, вказуєте на недоліки, які відразу усуваються.
Після прийняття послуги Ви оплачуєте її безпосередньо клінеру та складаєте акт прийняття робіт.

«Я сказав це раз і скажу знову: CFservice – це переворот в клінінгу. Всього за 840 грн. мені професійно прибирають квартиру два рази на місяць!»

Олег Громовий,власник компанії «The Gentls»

“Я замовила генеральне прибирання квартири та хімчистку дивана. Все було зроблено на професійному рівні та оперативно”

Анна Маляр,відома телеведуча

«Все просто і моя дружина задоволена. Вода не протікає, двері чітко зачиняються, нічого не хитається і не відпадає. Рекомендую CFservice»

Антон Герасименко,бізнесмен та батько 3 дітей

Готові сконцентруватись на бізнесі у свіжому та чистому офісі?

Дізнатися вартість + замовити прибирання

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.