Послуги генерального прибирання офісів в Києві

Послуги клінінгової компанії для генерального прибирання офісу в будь-якому районі Києва. Фіксована ціна прибирання офісів за квадратний метр.

Ціна генерального прибирання офісу

Так як офіс – це обличчя будь-якої компанії незалежно від її діяльності, тоді приміщення повинно бути не тільки зручним і затишним, а ще й завжди чистим. Від чистоти приміщень залежить багато чого, включаючи комфорт і бажання співробітників працювати, а найбільш головне успіх справи. Призначати зустрічі з партнерами і клієнтами потрібно тільки в чистому офісі, адже тільки так можна розраховувати на продуктивну розмову. Чистота і охайність викликають довіру і важливе ставлення до роботи. А ось наявність пилу, брудних підлог нікого не надихне на співпрацю, так як довіри до послуг не викличе. Якщо керівник або менеджер не може зробити чистим свій офіс, то як він може привести в порядок інші справи. А максимально можливу чистоту може гарантувати тільки генеральне прибирання офісу. Ця послуга дозволить підвищити імідж Вашого бізнесу і відмінно позначиться на поліпшенні мікроклімату серед працівників.

Всім відомо і є маса доказів того, що мікроби і різні віруси особливо люблять офіси і місця загального користування. У таких місцях вони дуже швидко розмножуються через чудові умови в офісних приміщеннях. Потрібно всього лише одному співробітнику підхопити хворобу з кашлем, як вона пошириться по всьому офісу і навіть перейде на інші приміщення з людьми. Такі моменти особливо чутливі до сезонності і тому можуть призвести до колапсу всього робочого процесу. Для зниження можливості появи такої неприємної ситуації необхідно просто замовляти прибирання офісу у клінінгової компанії Clean & Fix.

Генеральне прибирання офісів

Генеральне офісне прибирання

Для того щоб організувати генеральне прибирання офісу з чищенням і дезінфекцією можуть бути використані різні варіанти. Нерідко керівники компаній змушують проводити таку послугу своїх же підлеглих. Це одна з найгірших ідей. Ніхто зі співробітників не зможе віддатися цій справі повністю і не буде прибирати добре, хоча б в півсили. І завзятого виконання в таких випадках точно не варто очікувати. Іншим способом є задіяти прибиральницю. Але одна прибиральниця не може виконати весь спектр послуг за одну свою зміну, так як генеральне прибирання офісу включає миття вікон, всіх поверхонь в офісі і чистку килимових покриттів. До того ж у прибиральниці навряд чи будуть відповідні засоби для всіх типів поверхонь. А дешеві варіанти, якими найчастіше і користуються прибиральниці, можуть навіть зашкодити деяким поверхням. З цієї причини найбільш оптимальним варіантом стане замовлення цієї послуги у клінінгової компанії. У такому випадку за прибирання візьмуться професіонали з професійним обладнанням та передовими миючими засобами.

Нерідко у нас запитують, скільки разів потрібно робити генеральне прибирання офісу в рік. Ідеально – це раз в сезон, тобто раз в 3 місяці. Але достатньою кількістю буде і 2 рази в рік. Мінімально – раз на рік. Але якщо Ви бажаєте, щоб в офісі були чисті вікна, прозорі перегородки, чисті не затоптані підлоги, а також щоб стільці були без плям, тоді генеральне прибирання в офісі повинне проводитися хоча б 2 рази на рік. Професійна клінінгова компанія Clean & Fix гарантує швидкість і обговорить з власником або орендарем офісу найбільш відповідний час. Прибирання офісу буде проводитися в неробочий час, а значить клінери не заважатимуть співробітникам виконувати їх робочі обов’язки.

Найбільш часто таку послугу замовляють 2 або 3 рази на рік. Але на частоту можуть впливати різні фактори. Основними серед них це якість щоденного прибирання, яка кількість людей щодня відвідують офісне приміщення і яка пора року. Нерідко якісне прибирання офісу потрібне після проведеного дуже веселого корпоративу, перед дуже важливою зустріччю з майбутніми партнерами і після ремонту.

Ми пропонуємо як комплексну послугу з прибирання, так і просто окремі послуги. Під час прибирання буде задіяне потужне клінінгове обладнання і передові по екологічним властивостях і якості очищення чистячі засоби. Чистка і миття буде проведена на професійному рівні. Під час генерального прибирання застосовуються екологічно чисті і повністю гіпоалергенні засоби для чищення. Такі засоби для чищення не містять шкідливі для здоров’я людини або тварини речовини, а також не шкідливі для навколишнього середовища. Працівники клінінгової компанії постійно тестують нові засоби для чищення для надання ще більш якісних клінінгових послуг.

Довірте генеральне прибирання офісу нам. Результатом стане наступне:

 • Комплексне прибирання за відповідною Вам індивідуальною програмою, в якій будуть враховані навіть найменші побажання і особливі вимоги.
 • Послуги перевірених клінерів з професійним обладнанням та засобами для чищення.
 • Прибирання офісу буде проведене у зручний час для власника офісу.
 • Так як кожен працівник нашої клінінгової компанії проходить перевірку на детекторі брехні, це гарантує збереження всіх речей.
 • Дотримання термінів і делікатна оперативність клінінгових послуг.
 • Якісна дезінфекція та максимально можливе позбавлення від паразитів і мікробів.
 • Можливість роботи за договором і за безготівковим розрахунком.
 • Під час клінінгових послуг будуть дотримані санітарні норми і, звичайно ж, техніка безпеки.

При зверненні в компанію з клінінгу Clean & Fix професійний і ввічливий менеджер уточнить всі деталі замовлення на прибирання і уточнить індивідуальні побажання і особливі потреби. Якщо є в цьому необхідність, тоді менеджер може виїхати на об’єкт особисто і абсолютно безкоштовно. Коли буде обговорена і уточнена кожна деталь замовлення, узгоджується час для проведення прибирання офісу. Все робиться так, щоб організація відбувалася найбільш комфортно для клієнта.

Ціна генерального прибирання офісу

Наша клінінгова компанія для спрощення процесу пропонує фіксовану вартість. Тобто, ціна генерального прибирання офісу в Києві залежить від площі офісу і від додаткових послуг, що не входять до стандартний список послуг.

Які послуги входять в генеральне прибирання офісу:

 • Миття віконних блоків з усіх боків.
 • Мийка підвіконь, відливів і укосів.
 • Чищення стін з видаленням пилу та павутиння.
 • Чищення стельових ніш.
 • Мийка і подальше протирання люстр, торшерів і бра.
 • Мийка труб і радіаторів.
 • Всі поверхні меблів будуть помиті і протерті.
 • Мийка дзеркал і дзеркальних поверхонь.
 • Мийка офісних перегородок.
 • Правильне і ретельне миття підлог незалежно від їх типу. Будь це плитка, паркет, ламінат або дошка.
 • Повна мийка сантехнічних вузлів – унітази, раковини, ванни, душові кабіни, змішувачі та крани.
 • Протирання для очищення дверних блоків.

По завершенню генерального прибирання офісу буде винесено все сміття і розставлені по своїх місцях стільці або інші меблі, якщо вони пересувалися під час клінінгових послуг.

Які додаткові послуги Ви можете замовити:

 1. Миття посуду.
 2. Миття всередині холодильника, духовки і мікрохвильовки.
 3. Хімчистка підлогових килимів, текстильних та шкіряних меблів.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.