Хімчистка килимів / килимових покриттів

Абсолютно не дивно, чому професійне чищення килимів має такий величезний попит серед споживачів клінінгових послуг.

Килимові покриття – це дуже габаритний матеріал для прибирання, складно піддається клінінгу з причин його активної експлуатації, матеріалу і розміру.

Прання килимів відносять до різновидів генерального прибирання, оскільки таку клінінгову процедуру проводять не часто, але дуже важливо проводити її регулярно і якісно.

Адже, чистка килимів вимагає безлічі ресурсів, наприклад:

  • Фізичних зусиль від транспортування і механічного чищення
  • Часу, витраченого на прання килимів, їх просушування та транспортування
  • Спеціалізованих матеріалів, пристосувань і побутової хімії

Те, чим встелена підлога у Вашому офісі або іншому робочому приміщенні  –  значна частина інтер’єру, яка відповідає за комфорт. А це, в свою чергу, дуже важлива причина для того, що б приділити належну увагу хімчистці килимів, і включити цю процедуру в свій регулярний список професійного прибирання офісу.

Переваги професійної хімчистки ковроліну

Клінінгова компанія CFservice називає себе професіоналом прибирання не без підстав.

По-перше, ми підходимо до прибирання не тільки з професіоналізмом, а й з усією душею. Це дозволяє нам виконувати свої обов’язки якісно та задовольняти потреби сотні споживачів клінінгових послуг.

Що стосується хімчистки килимового покриття – ми знаємо всі тонкощі цього напрямку.  Чистка килимів в офісах – це наш регулярний обов’язок, саме тому ми маємо величезний досвід і добре знаємо, як справлятися з усіма видами забруднень ковроліну.

Використовувати службу клінінгу для хімчистки в офісі – дуже мудре рішення, адже таким чином, можливо заощадити час і отримати якісний результат, при цьому, не пошкодивши килимового покриття.

Також, особливістю нашої клінінгової компанії є наявність асортименту послуг з дрібного побутового ремонту.  Ми надамо у Ваше розпорядження відмінних фахівців, які здійснять невеликі ремонтні роботи у Вашому офісі або будь-якому іншому приміщенні, а після, команда наших клінерів надасть  Вам професійне післяремонтне прибирання!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.