Промисловий альпінізм

Необхідність в проведенні висотних робіт завжди буде актуальною послугою, що надається клінінговими службами:

  • Миття вікон
  • Чистка вітрин
  • Фасадний клінінг
  • Миття склопакетів

В даному випадку, залучення професійного прибирання у вигляді послуг промислового альпінізму – це неминучість. Адже такий процес проводиться на висоті, а також, є досить складним і небезпечним, що вимагає необхідної кваліфікації і навичок від фахівця.

У будь-який час року, верхолазні клінінгові роботи необхідні для правильного догляду за будівлями, і більше того, для безпеки оточуючих. Наприклад, взимку, промисловий альпінізм необхідний для усунення снігу і бурульок з дахів і фасадів будівель, які можуть бути небезпечними для автомобілів і людей, які проходять неподалік.

Влітку, промисловий альпінізм є профілактикою для будівель від їх руйнування. Адже, наприклад, цвіль або іржа можуть стати причиною пошкодження фасадних будівель, частини яких можуть також руйнуватися, і бути причиною травм.

Робота на висоті всередині будівель

Послуги промислових альпіністів користуються попитом не тільки для очищення фасаду будівель, але і для прибирання всередині, що вимагає висотних робіт. Саме тому, фахівці клінінгової компанії CFservice надають промислові висотні роботи і в приміщеннях. Наприклад, до них відносяться:

  • Миття вікон
  • Прибирання стелі
  • Хімчистка штор
  • Очищення витражів і рам

Більш того, розцінки на висотні роботи в CFservice формуються на основі індивідуального підходу а саме оцінки ступеня забруднень і складності роботи промислового альпінізму.

Також, особливістю нашої клінінгової компанії є наявність асортименту послуг з дрібного побутового ремонту. Ми надамо у Ваше розпорядження відмінних фахівців, які здійснять невеликі ремонтні роботи у Вашому офісі або будь-якому іншому приміщенні, а після, команда наших клінерів виконає для Вас професійне післяремонтне прибирання!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.