Прибирання снігу

Послуги з вивезення снігу не дарма настільки актуальні і необхідні в зимову пору року. Безумовно, відчуття свята і створення гарного настрою – з цим сніг справляється «на ура». Але також «успішно» сніг, про утилізацію якого, як часто буває, не дбають належні служби, – створює утруднення трафіку, сприяє виникненню травм і є причиною псування взуття.

Клінінгова компанія CFservice вважає, що ці, і багато інших причин є вагомим аргументом для того, щоб скористатися нашими послугами з очищення снігу. Наш сервіс з прибирання працює з:

  • Прибиранням снігу
  • Прибиранням снігу з дахів
  • Очищенням покрівлі від снігу та криги
  • Вивезенням снігу

Наша клінінгова компанія надає повний спектр послуг з прибирання. І очищення від снігу – також відноситься до них. Ми працюємо з якісною технікою, що дозволяє зібрати велику кількість снігу, і вивести його з території Вашого підприємства.

Досвід наших фахівців дозволяє займатися розчищенням снігу, як за допомогою техніки, так і вручну. Наприклад, очищення даху від снігу ми здійснюємо за допомогою спеціалізованої групи промислових альпіністів, які мають належну кваліфікацію в очищенні покрівлі від снігу.

Переваги очищення снігу фахівцями CFservice

Або, коли мова йде про вивезення снігу з території – наші фахівці знають як, за допомогою своїх навичок і професійного інвентарю оперативно зібрати будь-яку кількість снігу, і вивезти його до спеціально призначених для цього місць.

Що стосується того, скільки коштує прибирання снігу – CFservice формує прайс виходячи з особливостей кожного замовлення. Адже кожне прибирання території від снігу має свої особливості у вигляді кількості важкодоступних місць, обсягу сніжної маси, висоти будівель і масштабу території Вашої структури.

Також, особливістю нашої клінінгової компанії є наявність асортименту послуг з дрібного побутового ремонту. Ми надамо у Ваше розпорядження відмінних фахівців, які здійснять невеликі ремонтні роботи у Вашому офісі, а після, команда наших клінерів зробить для Вас професійне післяремонтне прибирання!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.