Оренда персоналу

Надання персоналу і економія Вашого часу

Оренда персоналу або, так званий, – аутстафінг, є однією з дуже популярних послуг на сьогодні. Адже в умовах насиченої зайнятості сучасної людини, – без помічників по господарству, дійсно, не обійтися.

Клінінгова компанія CFservice, об’єктивно оцінивши попит на даний спектр послуг, – створила асортимент послуг з оренди робочого персоналу. Функція оренди тимчасових працівників є відмінним варіантом, якщо Ви бажаєте зекономити Ваш час і встигнути зробити всі свої необхідні завдання. Якщо говорити конкретніше, наше клінінгове агентство спеціалізується на лізингу персоналу таких напрямків:

  • Няні
  • Домробітниці
  • Прибиральники
  • Керуючі будинками
  • Охоронці
  • Різноробочі

Тому, якщо Вам потрібно:

  • Залишити дітей під наглядом надійного професіонала
  • Виконати клінінг будь-якого типу приміщення
  • Покласти обов’язки по будинку на відповідального і досвідченого фахівця
  • Довірити нагляд за своїм майном і територією кваліфікованому кадру

Пропонуємо Вам звернутися в клінінгову компанію CFservice, оскільки, наша робота спрямована на надання всіх фахівців з даних областей діяльності.

Але, крім того, що наше клінінгове агентство має хороший вибір кадрового аутстафінгу, – ми можемо гарантувати відповідальність, надійність і професіоналізм кожного з нашого клінінгового персоналу.

По-перше, всі співробітники нашої клінінгової компанії проходять ретельний відбір для того, щоб стати частиною нашої команди. Один з його етапів – це перевірка на детекторі брехні, завдяки чому Ви можете бути впевнені в порядності і надійності наданого персоналу.

По-друге, підбір персоналу для Вас – це пропозиція найму досвідчених фахівців, які регулярно підвищують свої навички і кваліфікацію, а також, мають європейський досвід в побутових обов’язках. Відповідно, зарубіжні стандарти якості – це один з їх орієнтирів в процесі роботи.

Якщо Вам потрібна доглядальниця, няня, домробітниця або інший домашній персонал, то Ви напевно задавалися питанням: «Скільки коштують послуги з надання персоналу?»

CFservice, надаючи послуги аутсорсингу тимчасового персоналу, – при кожному замовленні, враховує його особливості, а також, індивідуальні побажання клієнта, що в свою чергу, впливає на вартість. Тому ціна кожного замовлення з підбору необхідного Вам персоналу буде розраховуватися в індивідуальному порядку.

Також, особливістю нашої клінінгової компанії є наявність асортименту послуг з дрібного побутового ремонту. Ми надамо в Ваше розпорядження відмінних фахівців, які здійснять невеликі ремонтні роботи в Вашому офісі, а після, команда наших клінерів виконає для Вас професійне післяремонтне прибирання!

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.