Прибирання офісів після ремонту або будівництва в Києві

Клінінгова компанія Clean & Fix пропонує провести прибирання офісу після ремонту в Києві і передмісті. Також ви можете замовити прибирання офісу після будівництва. Весь будівельний пил буде прибраний з усіх поверхонь, навіть зі стелі. Кожна пляма від будівельних сумішей буде видалена і чистота після прибирання буде ідеальною.

Розрахувати вартість

Прибиральниці для прибирання офісу після ремонту

Процес відбувається згладжено і швидко. Менеджер по квадратурі офісу розрахує вартість прибирання офісу. Після вашої згоди в домовлений день та час приїде досвідчена бригада клінерів на чолі з бригадиром. Завдання бригадира полягає в розподілі зобов’язань кожному прибиральникові і в подальшому контролі за виконанням. Після прибирання замовник приймає роботу у бригадира.

Команда має досвід роботи з будь-яким типом забруднення. Для очищення плям від кожного будівельного матеріалу в наявності окремі засоби і обладнання для клінінгу.

Окремо варто вказати на наявність потужного спеціального обладнання для прибирання. Адже найскладніше в прибиранні офісів після ремонту або будівництва є позбавлення від дрібного після будівельного пилу, котрий покриває тонким або товстим шаром різні поверхні. Він навіть прилипає до стелі, з якого б матеріалу вона не була би зроблена. Звичайний побутовий пилосос навіть самої нової моделі не зможе впоратися з будівельним пилом. З цієї причини клінінгові бригади використовують професійне обладнання виробництва Kärcher. До того ж для видалення забруднень використовуються спеціальні засоби, що справляються з клеєм, фарбою і застиглим цементом. Ще для прибирання офісу після будівельників знадобиться парогенератор.

Для замовлення прибирання офісу після ремонту потрібно всього лише заповнити форму на нашому сайті або ж звернутися по будь-якому із зазначених телефонів.

Генеральне прибирання офісу після ремонту (комплексне) може бути двох типів. Перший – це клінінг відразу після будівництва порожнього офісу, а другий – прибирання офісу з уже встановленими меблями, побутовою технікою і так далі. Різниця полягає в тому, що в другому випадку обсяг робіт на багато ширший. До того ж в другому випадку складніше прибирати, адже потрібно рухати і переставляти меблі для прибирання під ними. Ось тому ціна прибирання офісу після ремонту може істотно різнитися.

Які послуги включає в себе прибирання офісів після ремонту в Києві

Видалення пилу з дверей офісуОфісний коридор і кімнати:

 • видалення пилу зі всіх типів поверхонь;
 • ретельне протирання дверей, дверних коробок і фурнітури;
 • миття світильників, бра і так далі;
 • видалення пилу зі всіх без винятку побутових приладів;
 • миття та полірування корпусних меблів. Якщо речей всередині немає, тоді протирається і внутрішня поверхня;
 • миття кожного карниза;
 • очищення кліматичної техніки;
 • протирання стільців;
 • за допомогою професійних миючих засобів миються дзеркала і скляні поверхні, а також різний декор;
 • підвіконня позбавляються від пилу з усіх боків;
 • за рахунок парогенератора очищаються радіатори опалення;
 • за допомогою найпотужнішого промислового пилососа видаляється пил з м’яких меблів;
 • шкіряні меблі очищається за допомогою обробки спеціальними засобами для шкіряних поверхонь;
 • повністю виводяться плями вапна, від будь-якого типу фарб і лаків, а також від в’яжучих речовин за типом цементу;
 • миються покриття для підлоги будь-якого типу, як і плінтуса;
 • кожна розетка і вимикач протирається до максимально можливої чистоти;
 • збирається все сміття і виноситься.

Прибирання кухні в офісі після ремонту
Прибирання на кухні в офісі:

 • з фасадів кухонних меблів видаляється пил;
 • якщо в ящиках нічого немає, тоді всі ящики миються зсередини;
 • миття холодильника зовні. Зсередини тільки з доплатою за цю послугу;
 • чистка витяжки зовні;
 • миється плитка на кухні;
 • миються всі сантехнічні прилади;
 • кухонна техніка миється тільки зовні. Це стосується мікрохвильовок, чайників, духовки і так далі;
 • позбавлення від забруднень від будівельних матеріалів – цемент, фарба, лак, вапно тощо;
 • яке б не було покриття для підлоги, воно буде повністю очищене, також як і плінтуса;
 • парогенератор допомагає дістатися навіть до важкодоступних місць кухні і очистити їх.

Прибирання у ванній кімнаті офісу після ремонту включає наступне:

 • плитка миється по всій площі від підлоги до стелі;
 • душова кабіна і ванна відмиваються спеціальними засобами;
 • вся сантехніка очищається від забруднень і миється;
 • проводиться дезінфекція та миття унітазів та біде;
 • важкодоступні місця очищаються за допомогою парогенератора;
 • особливу увагу направлено на видалення іржі, нальотів водного каменю і вапна;
 • шви між плиткою чистяться від затірки. Але бувають винятки, коли проводиться двохкомпонентна затирка.

Для прибирання офісів після ремонту в Києві кожна наша бригада клінерів використовує обладнання професійного рівня:

 1. Професійний пилосос Karcher
 2. Полотер для миття підлоги
 3. Дисковий натирач
 4. Потужний парогенератор Karcher
 5. Миючий пилосос Karcher

Наша клінінгова компанія відрізняється тим, що її співробітники ніколи не економлять на миючих засобах і вони забезпечені професійним обладнанням для клінінгу. При цьому все обладнання і засоби для чищення тільки від відомих виробників, що доводить свою ефективність. Адже саме так досягається висока якість клінінгових послуг та в найкоротші терміни.

Хто виконає прибирання в офісі після ремонту

Звернувшись до нас за прибиранням, клінінгом займуться спеціально навчені прибиральниці офісів, які вміють працювати з усім клінінговим обладнанням і знають про всі миючі засобах та їх призначення.

Як замовити прибирання офісу після ремонту

Все просто. Для цього буде достатньо дзвінка по телефону або подачі заявки через форму на цьому сайті. При цьому ви можете вибрати зручний час для дзвінка нашого менеджера. У назначений і узгоджений безпосередньо з вами час приїде бригада клінерів з усім необхідним інвентарем. Оплата за прибирання офісу може здійснюватися будь-яким зручним способом – на карту, готівкою або оплатою по виставленому рахунку.

Прибирання офісу самому – це не вихід

Кожен, хто стикався з ремонтом, очікує його швидкого закінчення. Тільки ось переїхати в відремонтований офіс або відновити його роботу буде заважати пил і бруд після будівельників.

Прибирання офісу після ремонту самостійно, а тим більше після будівництва, найчастіше розчарує своєю якістю. Вся справа буде в неправильно обраних миючих засобах та відсутності необхідного обладнання. А що стосується часу, то це може затягнутися і на тиждень, а то і більше, якщо приміщення великої площі. А тижневий простій офісу – це багато викинутих грошей. І якщо через погано підібрані засоби для чищення постраждає якась поверхня, то і взагалі можна впасти в депресію. Тому чи варто економити на клінінгу офісу за таких ризиків?

Клінінг офісу після ремонту відбувається після повного завершення ремонтних робіт і включає в себе всі послуги генерального прибирання з додатковими послугами по видаленню всюдисущих плям від будівельних матеріалів. А видалення засохлого клею, лаку, цементу і фарби потребує окремої уваги і, відповідно, спеціальних засобів.

Щоб навести чистоту в офісі до вас приїдуть досвідчені і, що важливо, ввічливі клінери. Ними буде керувати бригадир. Прибиральниці в офіс приїдуть з усім необхідним обладнанням і засобами для чистки.

Ми працюємо не тільки по Києву, а й виїжджаємо для надання клінінгових послуг та в найближче передмістя Києва до 50 кілометрів від меж Києва в будь-яку сторону.

Прибирання офісу після будівництва

Після будівельне прибирання офісу також має на увазі велику кількість будівельного сміття. Це не тільки дрібні деталі, а й великі нагромадження надлишків будівельних матеріалів та іншого сміття. Все це потрібно не тільки зібрати, розкласти по мішках, а й вивезти. Кожна поверхня буде покрита товстим шаром пилу. У пилу частинки цементу, вапна та інших будівельних матеріалів, які після застигання стають суцільною кіркою, що важко виводиться. З нею ніяк не впоратися без спеціального обладнання.

Нас відрізняє від інших клінінгових компаній те, що ціна прибирання офісу після ремонту або будівництва залежить тільки від площі офісу і переліку додаткових робіт. Ми не враховуємо ступінь забруднення, кількість плям і інші параметри. Ціна фіксована за квадратний метр.

Якщо стоїть необхідність в терміновому виконанні робіт, то ми також зможемо допомогти. У нас працює кілька бригад і тому ми точно знайдемо вільні руки і обладнання для прибирання офісу в будь-який день і, якщо того вимагає, навіть час.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.