Прибирання приміщень в Києві

Прибирання приміщень в Києві всіх типів. Клінінгові послуги для офісів, магазинів, виробничих приміщень і будь-яких інших. Генеральна чистка, вологе прибирання, щоденне і так далі.

Розрахувати ціну прибирання

Клінінгова компанія Clean & Fix пропонує провести прибирання будь-яких типів приміщень в Києві і в найближчому до Києва передмісті. Клінінг має на увазі комплекс послідовних робіт, що спрямовані на комплексну чистку різних поверхонь в зазначеному замовником приміщенні або ж приміщеннях. Даний тип прибирання проводиться фахівцями як разова послуга або ж з подальшим підтриманням чистоти.

При комплексному прибиранні приміщень надається наступний список послуг:

 • Очищення кожної люстри і світильники.
 • Позбавлення від пилу всіх поверхонь з наступним поліруванням.
 • Чищення м’яких меблів за допомогою хімчистки.
 • Миття дверей і вікон.
 • Комплекс санітарних і очисних послуг в санвузлі і у ванній кімнаті.
 • Очищення килимових покриттів при їх наявності.
 • Використання потужного пилососа для прибирання, а також вологе миття підлоги.

Генеральне прибирання приміщень, що проводиться професійними клінерами, буде при кожному зверненні виконане на найвищому рівні. З цієї причини клієнти в більшості випадків знову звертаються за нашими послугами. І серед них є такі, які працюють з нашою клінінговою компанією вже по кілька років.

Клининг уборка помещений

Як все влаштовано? Все дуже просто. Якщо приватній особі або ж компанії потрібне прибирання приміщень в Києві, тоді просто зателефонуйте нам і замовте цю послугу у менеджера. А можна ще просто використовувати зворотний дзвінок на сайті або заповнити форму зворотного зв’язку. Вартість прибирання приміщень можна також розрахувати онлайн за допомогою калькулятора на офіційному сайті. Ціна не зміниться при приїзді бригади клінерів. По приїзду співробітники відразу ж приступлять до прибирання приміщення, будь це офіс, квартира, склад, приватний будинок і т.д. Багато уваги буде направлено і на прибирання кухні, санвузла та ванної кімнати. Кожен предмет і деталь інтер’єру сяятиме абсолютною чистотою. Це стосується навіть малопомітних елементів, що стоять в прихованих від ока кутах. Тобто, чистота буде повсюдна від вхідних дверей до віддаленого вікна.

При бажанні ми можемо і надалі підтримувати чистоту в квартирі, будинку або офісі. До того ж ціна прибирання приміщення в такому випадку буде знижена. Адже в нашій клінінговій компанії діє істотна знижка при замовленні довгострокового співробітництва з надання клінінгових послуг. І не забувайте про додаткові послуги по типу хімчистки квартири, миття посуду, прання одягу і багатьох інших. Фірма з прибирання приміщень ще запропонує на професійному рівні видалити плями і позбутися від різних типів забруднень. А що може бути прекрасніше, ніж приміщення без пилу і бруду на м’яких меблях і шторах, а також з чистою підлогою і килимовими покриттями. Багатьом речам у міру можливості буде повернуто первісний вигляд. Спеціальне професійне обладнання в парі з м’якими екологічно чистими миючими засобами і майстерністю персоналу зроблять килими, дорогі тканини і шкіряну оббивку меблів ідеально чистими.
З цієї та багатьох інших позитивних сторін комплексне прибирання приміщень в Києві від клінінгової компанії Clean & Fix є дуже надійною послугою. І з кожним роком збільшується кількість клієнтів, які в цьому погодяться на 100%.

Прибирання приміщень з турботою

Не секрет, що чисте приміщення є запорукою здоров’я, як в прямому, так і в непрямому значенні. А ще це важливо для естетики і загальної привабливості, коли мова йде про офіси та інші публічні місця, такі як магазини, ресторани, кафе, приватні клініки і так далі. Клінери з професійними навичками проведуть прибирання, і в списку будуть присутні наступні послуги:

 1. Прибирання офісу.
 2. Прибирання квартири або будь-якого іншого жилого приміщення.
 3. Обслуговування в питаннях клінінгу торгових і виробничих площ.
 4. Очищення після ремонтних робіт.
 5. Хімчистка м’яких меблів.
 6. Постійна підтримка чистоти.
 7. Чоловік на годину.

Клінінгова компанія з прибирання приміщень зможе подбати про ідеальну чистоту в офісі, квартирі, будинку, магазині і в будь-якому іншому, включаючи складські та торговельні площі. Бригада клінерів складається з перевірених часом і навіть поліграфом фахівців. Ми гарантуємо створення ідеальної чистоти, затишку і приємної атмосфери.

Услуги по уборке помещений

Компанія з прибирання приміщень надасть необхідну кількість персоналу, щоб замовник отримав всі переваги у вигляді блискучого результату чистки за невелику ціну. Замовник може цілком нам довіритися і під час збирання просто займатися своїми справами – бізнесом або особистими. Просто зосередьтеся на власних справах, а наші фахівці повністю зосередяться на прибиранні, що гарантує максимально можливу якість чистоти. До того ж розцінки на прибирання приміщень жодним чином не вдарить по бізнесу або ж сімейному бюджету. Ціна чистки фіксована і до того ж доступна. Замовник зможе сам вибрати перелік послуг щоб сформувати бюджет.

Навіть велике прибирання не проблема

Самостійне прибирання приміщень не радує багатьох, а особливо, коли мова йде про великі площі. Та й чи варто витрачати час і сили на це, коли не має бажання. Клінінг приміщень своїми руками – це складно, довго і не дасть потрібного результату через відсутність всього необхідного обладнання, знань в різниці засобів і умінні правильно наводити порядок. Репутація клінінгової компанії Clean & Fix бездоганна навіть після багаторічної роботи. Будуть вирішені всі завдання з наведення чистоти в будь-якому типі приміщень.

Від нас ви можете отримати наступні переваги:

 • послуги з прибирання приміщень з будь-яким типом забруднення;
 • індивідуальний підхід до абсолютно кожного замовлення;
 • буде узгоджений зручний графік і всі умови з проведення клінінгових послуг;
 • на всіх етапах співпраці Ви можете розраховувати на консультації і підтримку;
 • всі послуги з прибирання приміщень будуть проведені якісно і буде гарантована їх повна безпека завдяки сучасним чистячим засобам.

Тим, кому потрібне професійне прибирання приміщень, настійно радимо відвідати наш сайт і відразу дізнатися вартість послуги. А можна і відразу зателефонувати нашому менеджеру, вказати деталі і уточнити ціну. Важливими деталями є тип приміщення, площа, а також бажаний день і час проведення прибирання.
Стандартне прибирання офісних приміщень включає наступний спектр робіт:

 1. Чищення килимових покриттів і м’яких меблів.
 2. Прибирання підлоги вологим методом.
 3. Полірування кожної поверхні, включаючи дзеркала.
 4. Миття дверей і вікон.
 5. Освітлювальні прилади будуть очищені від пилу.
 6. Мийка або протирання елементів вентиляції та систем опалення.
 7. Дезінфекційні послуги щодо кухні, ванної кімнати та туалету.
 8. Винесення всього накопиченого сміття після клінінгу.

Прибирання приміщень офісів має на увазі, як вже перерахований вище перелік робіт, так і за бажанням замовника можуть включати ряд інших завдань, аж до миття посуду на офісній кухні, холодильника зсередини і мікрохвильової печі. Всі клінінгові послуги проводяться з використанням потужного обладнання і безпечних для оточуючих чистячих засобів сучасного зразка. Це дозволяє нам гарантувати високу якість проведеної роботи. Клінінг прибирання приміщень зможе забезпечити здоровий мікроклімат і комфортну атмосферу.

Чому варто вибрати клінінгову компанію Clean & Fix, щоб провести прибирання

Вся справа в тому, що саме наша клінінгова компанія є одним з лідерів на ринку клінінгу в Києві. І все це завдяки тому, що кожен замовник отримує швидкий і до того ж якісний результат. Будуть виконані всі вимоги та навіть саме здавалося б неважливе побажання. Графік повністю дотримується і всі позначені заздалегідь ціни також.

Життя в Києві відрізняється особливим ритмом, який успішним людям і бажаючим добитися успіху не дозволяє розслабитися. І в більшості випадків для таких людей прибирання приміщень клінінг своїми силами є як мінімум недоцільним. Не потрібно займатися такими турботами, адже можна в цей час зайнятися куди більш важливими справами. Розвивати свій бізнес, зустрічатися з людьми або взагалі побути зі своєю сім’єю.

Для наших фахівців з клінінгу немає нерозв’язних завдань. Будь це звичайне щоденне прибирання приміщень або прибирання після ремонту, все одно послуги будуть надані на вищому рівні, вчасно і за вигідними розцінками. Чистота буде абсолютна, як в офісі, торговому павільйоні, так і у виробничому приміщенні. Графік наведення порядку буде розроблений таким чином, щоб не заважати робочим, співробітникам і всім іншим.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.