Прибиральниця в офіс - ввечері чи вранці

Якщо у Вас відкрита вакансія прибиральниці в офісі в Києві, тоді зверніть увагу на пропозицію нашої клінінгової компанії Clean & Fix. Запропонуємо вигідні умови і підпис офіційного договору. Прибиральниця в офісі – вечером чи вранці. Прибиральниця в офісі на 1 чи 2 години. Робота за Вашим графіком.

Ціна послуг прибиральниці в офіс

В офісі крім основного персоналу, який працює на благо компанії, також працюють і інші працівники, у яких стоїть завдання зробити робоче місце максимально комфортним і приємним. Особливо велика роль у таких допоміжних роботах лягає на плечі прибиральниці в офісі. Адже від її роботи залежить те, як будуть себе почувати працівники та директор. Чистий офіс радує око, в ньому приємно знаходиться і у директора гарний настрій. До того ж чистота в офісі важлива клієнтам. Від цього показника залежить їх перша думка про компанію. Так як від якості прибирання залежить багато, то прибиральниця в офіс повинна підбиратися відповідно.

Прибиральниця в офіс

Багато компаній зі своїми офісами або з орендованими дуже довго шукають прибиральницю в офіс. Тому що відсіюють заявки на вакансію по великій кількості вимог. Так як наша клінінгова компанія пропонує послуги з прибирання офісів, то ми знайомі з усіма цими вимогами і жорстко їх дотримуємося. Отже, яка повинна бути прибиральниця в офісі:

  1. Розбиратися в миючих засобах, щоб підбирати найбільш оптимальний варіант для різних типів поверхонь.
  2. Педантичність. Дуже важливо приходити і йти вчасно. Адже чекати і надмірно затримуватися на роботі ніхто не бажає. Особливо це стосується, коли керівник особисто закриває офіс і ставить його на сигналізацію.
  3. Акуратність. У кожному офісі дуже багато техніки – комп’ютери, монітори, принтери, сканери, скрізь знаходяться мережеві фільтри і так далі. Під час прибирання офісу не можна пошкодити ні техніку, ні електричні елементи. Тому прибиральниця повинна бути максимально акуратною. Особливо це стосується проводів на підлозі у вигляді електроживлення та мережевих кабелів. Відключення мережевого кабелю може призвести до втрати важливих даних. А відключення комп’ютера від електроживлення призводить до втрати всіх не збережених даних. Що може звести нанівець багатогодинну роботу якогось співробітника, а то й цілого відділу.
  4. У нормальному для такої роботи віці. Багато власників через дешевизну послуг наймають жінок вже в солідному віці. Тільки от потім зіштовхуються з проблемою, коли прибиральниця не може виконати свою роботу. Наприклад, піднятися на стілець або драбину для очищення поверхонь на полицях або в шафах, винести сміття, користуватися промисловим пилосмоком і так далі. Також прибиральниці у віці часто використовують дешеві миючі засоби, що в обов’язковому порядку завдадуть шкоди якійсь поверхні. Ще дами у віці не можуть похвалитися хорошим зором. І чистота для них виглядає не такою, як потрібно. Як бачите, в більшості випадків літня прибиральниця для прибирання офісу не зовсім підходить.
  5. Мобільність. Що не кажіть, а це теж важливий критерій. Адже прибиральниця в Києві повинна переміщатися між об’єктами дуже мобільно. Не варто думати, що у прибиральниці тільки один офіс для прибирання. У хорошого працівника з клінінгу не може бути одного місця роботи. І пересування між ними має бути швидким навіть з урахуванням ранкових і вечірніх пробок в Києві.
  6. Готовність до роботи в будь-який час доби. В основному прибиральниця в офісі потрібна ввечері, але нерідко послуги прибирання офісів потрібні до початку робочого дня. Тобто прибиральниця потрібна вранці і до того ж вельми рано. Офіси відчиняються в основному о 9:00. Але якщо мова йде про стоматологію, ранкове кафе, пекарню і так далі, то багато хто з них відчиняються дуже рано о 7:00. І нерідко прибирання повинно бути завершено до відкриття, а значить прибиральниця повинна приїхати для прибирання о 4:00 або ж в 5:00 ранку. Що стосується прибирання офісу ввечері, то нерідко прибиральниця тільки починає прибирання не раніше 20:00, а то і пізніше. І якщо офіс великий, тоді навіть стандартне прибирання займає кілька годин.
  7. Готовність працювати цілий день з частими поїздками. Робота прибиральниці офісів в Києві або в будь-якому іншому місті є досить непростою. Тому що крім того, що це важка праця, так ще й потрібно швидко пересуватися з одного об’єкту прибирання на інший.
  8. Стійкість до стресів. Більшість завдань з прибирання офісів – це стандартне прибирання з вологим прибиранням підлог, туалетів і виносом сміття з офісу. Але нерідко прибиральниці відчувають справжній стрес з куди більшим обсягом роботи, ніж передбачалося. Наприклад, після корпоративних свят в офісі. Тоді крім куди більшого обсягу роботи ще доводиться прибирати блювоту, використані презервативи в туалетах, результати випорожнень на стіни і так далі.
  9. Непомітність. Якщо прибиральниця в офісі працює ввечері, коли співробітники ще знаходяться в офісі і виконують свої робочі справи, то прибиральниця повинна бути непомітною. Вона не повинна заважати виконувати роботу і не привертати до себе увагу.

Кожна прибиральниця офісів в Києві від клінінгової компанії Clean & Fix відповідає всім вимогам для виконання якісного прибирання офісів ввечері, вранці або в будь-який індивідуальний час.

БАЖАЄТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Без проблем. Залиште Ваш телефон, і наші менеджери зв’яжуться з Вами. Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо нашого сервісу.