Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як легко почистити вазу

Видалення плям

Після того, як був викинутий зів’ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою.

Для їх усунення наша клінінгова компанія застосовує еко-засоби для прибирання будинку.  Нижче пропонуються деякі з них, завдяки чому прибирання стане легшим.

чистка вазиЗа допомогою лимонного соку.  Наповнити вазу водою і вичавити туди сік одного лимона.  Через 2 – 3 годин все вилити і сполоснути чистою водою.

За допомогою перекису водню.  Виконати все те, що і в попередньому варіанті, замінивши сік лимона, на вміст одного флакону перекису водню.

За допомогою оцту.  Заповнити вазу звичайним столовим оцтом і дати постояти кілька годин.  Потім вилити і сполоснути водою.

За допомогою пасти з солі та оцту.  Три столові ложки солі змішати з однією столовою ложкою оцту.  Нанести отриману суміш на стінки вази зсередини.  Залишити на 30 хвилин.  Після цього змити пасту холодною водою.

Чим і як чистити вазу

Рекомендується витерти вазу насухо, щоб уникнути слідів від крапель води.  Можливо, професійне прибирання використовує більш сучасні засоби, але в побуті легко скористатися саме такими.

Замовити прибирання можна в нашій компанії або виконати самостійно.

Рекомендовані поради

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям
Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб...

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям
«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не...

Як видалити пляму від шоколаду

Видалення плям
Складно зустріти людину яка не любить шоколад, який представлений в найрізноманітніших формах: цукерки, политі шоколадом торти, тістечка або морозиво.  І...