Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям

Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб видалити з одягу зелені плями, дуже часто звичайного прання може не вистачити.

Тому, наша клінінгова компанія ділиться порадами про це:

За допомогою солі. В теплій воді розчинити сіль у співвідношенні 1 ст.  ложку на одну склянку.  Потім помістити в цей розчин забруднене місце одягу і залишити не менше, ніж на 15 хвилин.  Після цього ретельно розтерти і випрати звичним способом.

За допомогою соди. Необхідно створити суміш консистенції сметани з соди і теплої води.  Обробити нею пляму.  Через чверть години ретельно випрати забруднений одяг.

За допомогою оцту Слід нанести на кожну з плям 2 – 3 ст.  ложки столового оцту і залишити на кілька годин.  Потім випрати як звичайно.

Цей спосіб, перш за все підійде для одягу білого кольору.  Потрібно приготувати суміш за наступним рецептом: ½ склянки води з’єднати з нашатирним спиртом, потім додати трохи перекису водню. Отриманий розчин нанести на забруднене місце, почекати кілька хвилин і потім випрати.

Цим способом можна користуватися для очищення джинсової тканини.  Для цього потрібно подрібнити господарське мило, можна на тертці, розчинити його в малій кількості води. Додати кілька крапель нашатирного спирту. Отриману суміш збити в піну.  Нанести на пляму і чекати до 10 мінут. Потім випрати як звичайно.

І ось результат!

Наша клінінгова компанія готова поділитися безліччю порад і запропонувати всі види прибирання, хімчистка шкіряних меблів та інші види клінінгу.

Рекомендовані поради

Як легко почистити вазу

Видалення плям
Після того, як був викинутий зів'ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою. Для їх усунення...

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям
«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не...

Як видалити пляму від шоколаду

Видалення плям
Складно зустріти людину яка не любить шоколад, який представлений в найрізноманітніших формах: цукерки, политі шоколадом торти, тістечка або морозиво.  І...