Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація



Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як видалити катишки з одягу

Догляд за одягом

Ще одне придбання сучасного світу – це синтетичні тканини.  Різноманіття їх складу, забарвлень, особливостей носіння при контакті з сонцем і водою не перестають дивувати.  Завдяки їм модельєри всіх країн можуть шити одяг, не замислюючись про вартість матеріалу.  Однак, саме синтетичні волокна створюють невеликий дискомфорт в носінні, який проявляється утворенням «катишків» на тканині.

Як позбутися від катишків на одязі

Вони виникають через тертя одного боку матеріалу об інший.  Наприклад, піджак, одягнений на джемпер або плаття, кофта, що накриває спідницю, пальто зверху трикотажного костюма.  Це може зіпсувати настрій, але не означає, що річ зіпсовано назавжди.  Наша клінінгова компанія підготувала кілька рекомендацій, яким чином позбутися «катишків» на одязі:

  1. Існує спеціальна машинка, принцип дії якої базується на тому, що зрізає лезами «катишки» з поверхні тканини. Немов механічна чоловіча бритва машинка якісно «голить» одяг і тільки в цьому випадку, ризик порізати сплетіння ниток мінімальний.  При виборі її потрібно звернути увагу на сіточку в основній частині, де повинні бути великі комірки.  Це дозволить лезам зрізати «катишки» будь-яких розмірів.  Машинка хорошої якості відновить первинний стан речі за один раз.  Важливо обробляти тільки суху поверхню, яку варто розрівняти і натягнути перед очищенням.
  2. Якщо немає спеціальної машинки, можна скористатися бритвою. Потрібно бути акуратним і не порізати тканину, тому не варто використовувати нові леза. Річ обов’язково повинна бути сухою, її потрібно покласти на тверду поверхню і трохи натягнути. Обробляти тканину потрібно в напрямку зверху вниз.
  3. Невелике скупчення «катишок» можна усунути липкою стрічкою, яку потрібно приклеїти до проблемної ділянці і різко відірвати.
  4. Не можна застосовувати бритву і липку стрічку для пухнастого одягу з мохеру чи ангори. «Катишки» на них можна видалити тільки кропіткою працею вручну.
  5. Після використання наших порад на практиці вас чекає відмінний результат!

Як прибрати катишки з одягу в домашніх умовах

Замовити клінінгові послуги і дізнатися їх вартість можна за телефонами, вказаними на сайті.  Наша клінінгова компанія пропонує: прибирання, хімчистка меблів, дезінфекція, боротьба з комахами.

Рекомендовані поради

Як зберігати шубу влітку

Догляд за одягом
Практично кожна жінка мріє про натуральну шубу. І коли придбання стає реальністю, з'являється кілька питань щодо збереження шуби у відмінному...