Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці

У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь з Вашого оточення обов’язково близько знайомий з ним.  Прибирання може кардинально змінити не тільки квартиру чи будинок.  Кожен автомобіль має потребу в регулярному митті, щоб уникнути появи іржі і пошкодження лакофарбового покриття.

Безліч сервісів і мийок цілодобово заявляють про свою готовність допомогти в цьому.  Однак, коли немає можливості звернутися до професіоналів, не зайвими будуть наступні рекомендації, які зібрала наша клінінгова компанія.

Як помити автомобіль

Потрібно дотримуватися певної послідовності.  Миття краще проводити в тіні, щоб уникнути надмірного нагрівання кузова. Перед миттям його потрібно уважно оглянути.  Якщо нижня частина авто сильно забруднена, слід м’якою губкою видалити засохлі бризки рідкого бруду.

Потім закрити всі люки, вікна та двері, і можна приступати до миття.  Мити автомобіль потрібно завжди тільки зверху вниз.  Не можна це робити гарячою водою.  Найкраще, якщо вода буде теплою чи холодною.  По можливості, мийку авто краще проводити за допомогою поливального шланга.  Якщо ж це неможливо, то воду потрібно міняти якомога частіше.

Як мити автомобіль

Якщо перед миттям спробувати стерти пил сухою ганчіркою, це загрожуватиме появою на лакофарбовому покритті численних подряпин.  Тому починати потрібно з того, щоб облити кузов великою кількістю чистої води. Для досягнення хорошого результату краще не використовувати для миття авто пральний порошок, так як його частинки можуть подряпати лакофарбове покриття.  Краще використовувати спеціальний автошампунь.  Він утворює густу мильну піну, яка легко видаляє бруд.

Витирати автомобіль потрібно лише м’якими ганчірками, мікрофіброю або спеціальною замшею.

Наша клінінгова компанія пропонує: всі види прибирання, миття вікон, хімчистка шкіряних меблів.

Рекомендовані поради

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...

Секрети економії

Корисні дрібниці
Регулярне підвищення тарифів на комунальні послуги робить нас максимально економними. В цьому немає нічого поганого, і економія ресурсів притаманна будь-якому...